KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ODENSE"
BL: dán bravúr Athénban 2011. augusztus 2. 23:27 A dán Odense óriási küzdelemben egy góllal nyert a görög Panathinaikosz vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának keddi visszavágóján, így továbbjutott a következő körbe.

Az UTE rommá verte a dán Odensét 2008. október 17. 19:32 Nem volt nehéz dolga az Újpest férfi vízilabdacsapatának a LEN Kupa első csoportkörének nyitómérkőzésén, ahol magabiztosan verték a dán Frem Odense csapatát. A találkozót az első perctől a hazai csapat uralta, a nézők csak azon izgulhattak, hogy az Újpest tudja-e tartani a negyedenkénti hét találatot.

Intertotó-kupa: az Aston Villa és a Rennes már továbbjutott 2008. július 26. 20:53 Két csapat már továbblépett a labdarúgó Intertotó-kupa harmadik fordulójából. Az angol Aston Villa a dán Odensét, a francia Rennes pedig az ukrán Tavriját múlta felül.

Intertotó-kupa: az Odense Éric Djemba-Djembát teszteli 2008. július 15. 14:28 Az Odense labdarúgócsapata jelenleg is teszteli a szerződésen kívüli Éric Djemba-Djembát.