KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "NEW_YORK_LIBERTY"
Detroit-San Antonio döntőt rendeznek 2008. szeptember 30. 07:59 A Detroit Shock hazai pályán két ponttal, 75-73-ra verte a New York Liberty csapatát, így 2-1-re nyerte a két győztes mérkőzésig tartó elődöntős versenyfutást az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) rájátszásában. A Detroit ellenfele a már három győztes összecsapásig tartó fináléban a San Antonio Silver Stars csapata lesz.

Elődöntős a Liberty és a Silver Stars 2008. szeptember 23. 07:56 A New York Liberty idegenben, a San Antonio Silvers Stars hazai pályán nyert az amerikai női kosárlabda-bajnokság rájátszásában a negyeddöntő harmadik mérkőzésén, így mindkét győztes csapat bejutott az elődöntőbe, amely egyben a főcsoport fináléját is jelenti. A két továbbjutó gárda nem azonos ágon szerepel.

Kosárlabda, WNBA: idegenben nyert a Liberty és a Silver Stars 2008. július 16. 12:03 Az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján a New York Liberty a Connecticut Sun, a San Antonio Silver Stars pedig a Phoenix Mercury felett aratott győzelmet idegenben.