KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MLADOST ZAGREB"
Újabb Vasas-vereség az Euroligában 2011. március 9. 21:41 A Vasas két forduló után is pont nélkül áll a férfi vízilabda Euroligában, szerda este a Mladost Zagreb nyert 9-8-ra az angyalföldiek vendégeként. A magyar együttes nagyobb verésbe is beleszaladhatott volna, de kapusa, Nagy Viktor remek napot fogott ki. A Vasas igazán csak az első félidőben nőtt fel a feladathoz.

Vízilabda, férfi Euroliga: egygólos Budva-vereség Zágrábban 2008. november 19. 20:04 Megkezdődtek a férfi vízilabda Euroliga csoportkörének első összecsapásai, legalábbis a B és C csoportokban. A B jelű kvartettben a Mladost Zagreb együttese szoros meccsen egygólos győzelmet aratott a montenegrói Budva ellen. A C csoportban az Olympiakosz a Bresciát fogadta, és kisebb meglepetésre a hazaiak magabiztosan, 10-7-re nyertek. A LEN-kupa nyolcaddöntőinek első meccsén simán nyert a Posillipo Nápolyban a Rijeka ellen.

Bravúrsikerrel lett bronzérmes a Vasas 2008. május 10. 19:34 A hazai trónját nyolc nappal ezelőtt megvédő TEVA-VasasPlaket 8-6-ra legyőzte a horvát bajnok Mladost Zagrebet, így a harmadik helyet szerezte meg a vízilabda Euroliga négyes döntőjében. A találkozón a három gólos Varga Dénes bizonyult a legeredményesebbnek.

Vízilabda, Euroliga: három góllal verte a Pro Recco a Mladostot 2008. május 9. 19:14 A Pro Recco 9-6-ra verte a Mladost Zagrebet az Euroliga négyes döntőjében Barcelonában.