KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MICHELE PAOLUCCI"
Távozhat a Juventus csatára 2010. május 3. 13:50 Michele Paolucci, a Juventus csatára nem bánná, ha a nyáron visszatérne egykori csapatához, a Cataniához.

Szicíliában került máglyára a Lazio 2009. március 21. 19:51 A Chiveo elleni hazai fiaskó után megint elvérzett a Lazio, a 29. forduló nyitómeccsén a Catania otthonában szenvedett vereséget Delio Rossi együttese. A győztes gólt Michele Paolucci szerezte a 24. percben. Goran Pandev büntetőt hibázott a második félidőben.

Serie A: a Catania megverte az eddig hibátlan Atalantát 2008. szeptember 20. 19:50 A Catania Calcio labdarúgó-együttese 1-0-ra felülmúlta a bajnokságban két győzelemmel kezdő Atalanta csapatát a Serie A harmadik fordulójának nyitómérkőzésén Szicíliában.