KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MEXIKÓ"
Harmadszor is vb-t rendezne Mexikó 2012. szeptember 21. 11:00 Mexikó lehetne az első ország, amely harmadszor is labdarúgó-világbajnokságot rendez (1970 és 1986 után). A futballszövetség elnöke, Justino Compean bejelentette, hogy az ország kihívja az Egyesült Államokat és pályázik a 2026-os világverseny megrendezésére.

Lövöldözés egy mexikói futballmeccsen 2011. augusztus 21. 12:01 A negyvenedik percben ért véget a Santos-Morelia mexikói élvonalbeli futballmérkőzés, miután lövöldözés tört ki a stadion tőszomszédságában.

Mexikó visszatérne a Formula-1-be 2011. augusztus 10. 15:12 Egy megvalósítási terven dolgozik Mexikó, amely 19 év után visszacsábítaná az országba a Formula-1-es világbajnoki sorozatot.

„Lampard-gól” újratöltve Mexikóban 2011. február 5. 13:38 VIDEÓ! Miközben a FIFA tíz technikai segédeszköz alkalmazásának lehetőségét mérlegeli, elkerülendő a jövőben a játékvezetői tévedéseket, ezúttal egy mexikói sípmester vétett súlyos hibát. Az eset hasonlít Frank Lampard világbajnokságon érvénytelenített találatára: a felvételen már elsőre is jól látszik, hogy Christian Suárez 25 méteres lövését követően a gólvonalon túlról pattant ki a labda, s Blanco csak azt követően fejelte azt be, ám az asszisztens intésére a les címén érvénytelenítették a Necaxa Morelia elleni gólját.

Vb-2010: bemutatjuk a mexikói együttest 2010. május 4. 18:04 Június 11-én két mérkőzéssel rajtol a Dél-Afrikai Köztársaságban a XIX. labdarúgó-világbajnokság. A sportvilág 1930 óta izgulhat a mérkőzések és a csapatok kapcsán, rengeteg legenda született, számos csodálatos történésnek tapsolhattak a szurkolók. A Sporthirado.hu a rajtig bemutatja a tornán induló 32 nemzeti válogatottat.

Újabb meccsek estek a vírus áldozatául 2009. május 5. 17:50 A sertésinfluenza miatt továbbra sem nyitják meg Mexikó futballstadionjainak kapuit a hétvégén.

Zárt kapuk a járványjárta Mexikóban 2009. április 28. 10:26 Vasárnap három bajnoki labdarúgó-mérkőzésről tiltják ki a szurkolókat Mexikóban.

Labdarúgás: tizenegyesekkel dőlt el a mexikói bajnokság 2008. december 15. 09:01 Nagy izgalmak után a Toluca együttese nyerte a mexikói labdarúgó-bajnokság nyitószakaszát (Apertura), miután a hazai 2-0-s vereség után büntetőkkel megverte a Cruz Azult.

Labdarúgás: az Apertura-győzelem közelében a Toluca 2008. december 12. 12:36 Nagy lépést tett a mexikói labdarúgó-bajnokság első szakaszának megnyeréséhez a Toluca együttese, amely a döntő első mérkőzésén 2-0-ra verte idegenben a Cruz Azult.

Ultratriatlon: magyar bronzérem egy mexikói versenyen 2008. november 26. 08:58 Szőnyi Ferenc a harmadik helyen végzett az ultratriatlonosok mexikói megmérettetésén, a Monterreyben rendezett DecaTriathlon World Challenge elnevezésű versenyen.