KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAGYAR_VIZILABDA_VALOGATOTT"
Viszlát USA, jöhetnek a szerbek! 2014. augusztus 23. 16:50 A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott a fináléba az Almatiban zajló világkupán, mivel a szombati elődöntőjében 7-5-re legyőzte az amerikai csapatot.

15-1-re nyert a magyar válogatott 2014. augusztus 22. 12:40 A magyar férfi vízilabda-válogatott bejutott az elődöntőbe az Almatiban zajló világkupán, miután pénteki negyeddöntőjében mindössze egy gólt kapva magabiztosan győzte le a dél-afrikaiakat. Benedek Tibor világbajnoki címvédő csapata szombaton, a döntőbe jutásért az Egyesült Államokkal találkozik majd.

Csoportelső a magyar válogatott 2014. augusztus 21. 12:28 Az ausztrálok elleni csütörtöki döntetlennel megnyerte a csoportját a magyar férfi vízilabda-válogatott az Almatiban zajló világkupán. Benedek Tibor világbajnoki címvédő csapata a pénteki negyeddöntőben így a másik négyes negyedik helyezettjével, a Dél-afrikai Köztársaság csapatával játszik majd.

Legyőztük az olimpiai bajnokot 2014. augusztus 19. 12:25 Az olimpiai bajnok horvátok elleni négygólos sikerrel kezdte meg szereplését az Almatiban zajló férfi vízilabda világkupán a magyar válogatott kedden. Benedek Tibor világbajnoki címvédő csapatának kilenc gólját nyolc játékos szerezte, egyedül Hárai Balázs duplázott.

Kibrusztolták! Eb-döntős magyarok! 2014. július 25. 20:15 Hatodszor nyert a magyar vízilabda-válogatott a budapesti Eb-n, a péntek esti elődöntőben Olaszországot múlva felül 8-7-re a Margitszigeten. Bő egy perccel a vége előtt még az olaszok támadtak a vezetésért, de a végén a magyarok ünnepelhettek. A hetedik siker már Eb-aranyat érne a mieinknek. A másik ágon Montenegró és Szerbia küzd majd a döntőbe jutásért.

Magyarország-Olaszország az Eb-döntőért! 2014. július 23. 20:20 Magyarország férfiválogatottja Olaszország nemzeti együttesével találkozik a pénteki elődöntőben a budapesti vízilabda Európa-bajnokságon, miután az itáliai alakulat szerdán a keresztbejátszásos meccsen legyőzte Horvátország legjobbjait. Az elődöntő párosításai: Magyarország-Olaszország, Montenegró-Szerbia.

Máris Eb-elődöntőben a magyarok! 2014. július 19. 21:45 A magyar férfi vízilabda-válogatott negyedik mérkőzésén a negyedik győzelmét aratta a Margitszigeten, ezzel már be is biztosította a helyét a legjobb négy között a budapesti kontinenstornán. Szombat este a németek hajoltak meg a mieink előtt, Varga Dénes egymaga ötször villant.

Megmutattuk, mit jelent a magyar virtus! 2014. július 17. 21:55 Végig vezetve legyőzte a szerb válogatottat, és nagy lépést tett az Eb-elődöntőbe jutás felé a magyar vízilabda-válogatott csütörtök este, a margitszigeti Hajós Alfréd Sportuszodában. Az első hét percben nem esett gól az összecsapáson.

A franciákat is kipipáltuk az Eb-n 2014. július 15. 21:51 A világbajnoki címvédő magyar válogatott a spanyolok után a franciákat is magabiztosan verte a budapesti vízilabda Eb férfi tornájának B csoportjában, kedd este. Legközelebb a szerbek ellen szállnak vízbe a mieink csütörtökön.

Ezüstérmes a magyar csapat Dubajban 2014. június 21. 18:17 Ezüstérmes lett a magyar férfi vízilabda-válogatott a világliga dubaji szuperdöntőjében, miután a szombati fináléban simán, négy góllal kikapott a szerb csapattól.