KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MAGYAR_NOI_KOSARLABDA_VALOGATOTT"
Női válogatott: ötből semmi 2013. június 23. 21:48 Ötödik mérkőzésén is vereséget szenvedett kínai túráján a magyar női kosárlabda-válogatott. A hazai szövetség tájékoztatása szerint Farkas Sándor együttese vasárnap 11 pontos különbséggel kapott ki a hazai válogatottól Csengtuban.

Nem tud nyerni a női kosárválogatott 2013. június 22. 21:48 Negyedik mérkőzésén is vereséget szenvedett kínai túráján a magyar női kosárlabda-válogatott. Farkas Sándor csapata 16 pontos különbséggel kapott ki az amerikai egyetemi válogatottól szombaton Csengtuban.

Kína túl nagy falat volt a mieinknek 2013. június 17. 21:12 A házigazdáktól elszenvedett vereséggel kezdte meg kéthetes kínai túráját a magyar női kosárlabda-válogatott hétfőn Pinghsziangban. A szövetség tájékoztatása szerint Farkas Sándor együttese - amely három négyes tornán vesz részt a hazaiakkal, az ausztrálokkal és az amerikai egyetemi csapattal - a második negyedben megközelítette ellenfelét, de a kínaiak sikere egy percig sem forgott veszélyben a 3000 néző előtt lejátszott mérkőzésen.

Magyar vereség Horvátországtól 2013. június 8. 21:56 A magyar női kosárlabda-válogatott szombaton barátságos mérkőzésen sima vereséget szenvedett a végig vezető horvátoktól Körmenden.

Vereség Ukrajnában, oda az Eb-kijutás 2012. július 14. 20:12 Vereséggel fejezte be szombaton a nyolcmeccses Európa-bajnoki selejtezősorozatot a magyar női kosárlabda-válogatott. Az együttes utolsó mérkőzésén kikapott Ukrajnában, így nem jutott ki a jövő évi Eb-re.

Második helyen a magyar lányok 2012. június 28. 09:19 Négy forduló után a második helyen áll csoportjában a magyar női kosárlabda-válogatott a nyolcmeccses Európa-bajnoki selejtezősorozatban.

Magyar vereség a minszki Eb-selejtezőn 2012. június 13. 21:05 Vereséggel kezdte meg a nyolcmeccses Európa-bajnoki selejtezősorozatot a női kosárlabda-válogatott, amely szoros mérkőzésen kikapott Fehéroroszországban.

„Nem hittünk eléggé önmagunkban” 2011. június 16. 17:06 Méghogy nem lehet kétszer ugyanabba a folyóba lépni?! Lehet. Sajnos. A magyar női kosárlabda-válogatott éppen úgy járt, ahogy a kézilabdás lányok néhány napja, szintén a németek ellen, kettős vereséggel maradt alul az aktuális selejtező végső párharcában, ezzel oda a lengyelországi Európa-bajnokság és a londoni olimpia.

Megint a német lányok! Oda a kosár Eb! 2011. június 15. 20:26 A magyar női kosárlabda-válogatott szerdán simán, 67-56-ra kikapott a németektől az Európa-bajnoki pótselejtező rájátszásának soproni visszavágóján, így kettős vereséggel alulmaradt a párharcban, és nem jutott ki a lengyelországi Eb-re.

Kosárban is vertek minket a német lányok 2011. június 12. 20:41 Kéziseink után a magyar női kosárlabda-válogatott is kikapott Németországtól. Az Európa-bajnoki pótselejtező rájátszásának első mérkőzésén 59-53-ra vert minket a rivális Oberhausenben.