KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "LUKA_ZVIZEJ"
Klasszis távozik Szegedről 2010. július 6. 08:36 Luka Zvizej három év után elhagyja a Pick Szeged kézilabdacsapatát - ezt hétfőn közölte a játékos menedzsere a Tisza-partiakkal. Sajtóértesülések szerint a legvalószínűbb, hogy hazájában, a Celje csapatában folytatja a szlovén válogatott balszélső.

Veszprém-Szeged: folytatódik a háború! 2010. május 7. 20:16 Vasárnap a bajnoki döntő első felvonásán ismét egymásnak feszül a magyar kézilabda két fellegvára, Veszprém és Szeged. Mocsai Lajos, a címvédő vezetőedzője a védőjáték fontosságát hangsúlyozta, hozzátette, az ellenfél rendkívül motivált lesz, és bármilyen összeállításban lépjen pályára, kőkemény csatára kényszeríti majd csapatát. A csongrádiak videózással készültek a fináléra, gondot jelenthet szűmukra, hogy a csapatkapitány, Danijel Andjelkovics vállával bajlódik.

Győzelemmel kezdett a Pick a BL-ben 2008. október 5. 20:36 A Pick Szeged férfi kézilabdacsapata Lengyelországban, a Plock ellen kezdte meg szereplését a Bajnokok Ligájában. A lengyel bajnok nem volt egy súlycsoportban a magyar bajnoki ezüstérmessel. A Matics csapat az első pillanattól kezdve uralta a mérkőzést, már a félidőben is magabiztosan vezetett és a végére csak az maradt a kérdés, hogy lesz-e közte tíz. Lett. Vancsics János élete első BL-gólját szerezte.

Újabb nemzetközi tornát nyert a Pick 2008. augusztus 31. 08:07 A magyar és a horvát bajnokság ezüstérmese, a Pick Szeged és a Nexe Nasice csapott össze az Újvidéken megrendezett férfi kézilabda torna döntőjében: Vladan Matics csapata az érsekújvári viadal után újabb trófeát gyűjtött a vitrinjébe, miután 34-32-re nyert.