KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KULCSÁR TAMÁS"
A Fehérvár szünet után parádézott 2008. október 4. 19:42 Teljesen váratlanul szerzett vezetést a Paks a mérkőzés elején Kiss Tamás góljával, de a Fehérvár nagy helyzetek kihagyása után még az első félidőben kiegyenlített Vujovics fejesgóljával, majd fordulás után három perc alatt el is döntötte a három pont sorsát, amihez Sitku ollózása, s Vujovics újabb találata kellett. A 94. percben Kulcsár beállította a 4-1-es végeredményt.

Labdarúgó NB I: a fehérvári Kulcsár Tamás alkartörést szenvedett 2008. szeptember 9. 18:53 A labdarúgó NB I-ben szereplő FC Fehérvár hetente egyszer, a minden igényt kielégítő felcsúti edzőkomplexumban tréningezik, ám a mai gyakorlás vezéráldozattal járt, hiszen a jó formában lévő Kulcsár Tamás olyan szerencsétlenül ütközött a védő Lázár Pállal, hogy a támadó középpályásnak eltörött az alkarja.

Kulcsár az MTK-ból Fehérvárra igazolt 2008. augusztus 28. 11:40 Újabb játékossal bővült az FC Fehérvár kerete, miután a piros-kékek megszerezték a bajnok MTK játékosát, Kulcsár Tamást. A 26 esztendős támadó egy esztendővel ezelőtt igazolt Vácról a Hungária körútra, most pedig egy évig kölcsönben Fehéráron szerepel. Kulcsár bízik benne, hogy több játéklehetőséget kap Székeshehárváron, mint a fővárosban.