KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOVÁCS CSABA"
„A végén biztos voltam a továbbjutásban" 2011. április 24. 18:32 VIDEÓ! Az első harmad - itt mehetett el a magyar jégkorong-válogatott számára a feljutás szombaton a divízió 1-es világbajnokság sorsdöntő mérkőzésén Olaszország ellen. 0-2-ről és 1-3-ról volt visszaút, ám Kovács Csaba hiába fogalmazott úgy, biztos volt a harmadik harmadban a továbbjutásban, a sors a Kékekre mosolygott rá. Az itáliaiak a csapategységet éltetik, megérdemeltnek érzik sikerüket és válaszoltak a kritikákra.

Palkovics: A győzelmet Gábornak ajánljuk 2009. április 3. 09:08 „Gyengébb csapat is tud nyerni, ha játékosai szívvel, lélekkel játszanak” – mondta a Finnország elleni büntetőpárbajban kiharcolt fantasztikus győzelmet követően Palkovics Krisztián, a magyar jégkorong-válogatott játékosa, a meccs hőse. Az ifjabb Ocskay Gábor személyében egyik vezérét vesztő magyar együttes úgy is győzni tudott a világ legjobbjai közé sorolható északi alakulat ellen, hogy Pat Cortina szövetségi kapitány több kulcsemberének is szabadnapot adott. Folytatás pénteken este, ugyancsak a finnek ellen, de már Miskolcon, 18 órai kezdettel.

Ocskay Gábor pótolhatatlan veszteség 2009. március 25. 10:10 „Ilyen kaliberű játékost, egy ilyen egyéniséget egész egyszerűen lehetetlen pótolni” – mondta ifjabb Ocskay Gábor tragikus halálával kapcsolatban Kovács Csaba, a Magyar Jégkorong-szövetség szakmai alelnöke. A honi sportági szövetség legfelsőbb vezetésében már megszületett a döntés: a válogatottban senki sem viselheti többé a 19-es számú mezt!

Megláttam az új Ocskay-Palkovics duót 2008. december 3. 16:42 Palkovics Krisztiánt és Pintér Zsófiát választotta az edzőbizottság az év jégkorongozójának. A beugró fiatal kapus, Becze Zoltán bravúrjainak, valamint a Fekete Dániel-Kovács Csaba duó remeklésének köszönhetően kilenc vesztes mérkőzés után nyert az Alba Volán az EBEL-ben. Az Újpest élre ugorhatott volna a MOL Ligában, de a Székesfehérváron és Dunaújvárosban vereséget szenvedő HC Csíkszereda kiütéses győzelmet aratott a Megyeri úton.