KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOMAN_VLADIMIR"
Dzsudzsák - Koman: 4-1 kiütéssel 2013. szeptember 16. 18:47 A Dzsudzsák Balázzsal felálló Dinamo Moszkva rendkívül magabiztosan, 4-1-re nyert Koman Vladimir csapata, az Ural vendégeként az orosz labdarúgó-bajnokság nyolcadik fordulójának hétfői zárómérkőzésén.

Idegenbeli pont Komanéknak 2012. augusztus 26. 18:25 Két-két győzelem és vereség után most már ugyanennyi döntetlen áll a Koman Vladimirt is foglalkoztató FK Krasznodar neve mellett az orosz Premjer-liga 6. fordulóját követően. Pedig a zöld-fehérek 25 perc után már 2-0-ra vezettek Jura Movsziszjan duplájával, tizenhárom perccel később viszont már egyenlő volt az állás az Amkar Perm otthonában. Koman 76 percet játszott, ekkor Szergej Kiszljak állt be a helyére csereként. A Krasznodar jelenleg hetedik a 16 csapatos mezőnyben.

Priskin belőtte első Pl-gólját - videó 2012. augusztus 4. 20:39 Priskin Tamás góllal vette ki a részét az Alanyija Vlagyikavkaz 5-0-s győzelméből a Tyerek Groznij ellen. A magyar támadó 1-0-nál, a 19. percben lépett ki egyedül, és passzolt 11 méterről a jobb sarokba, megszerezve első Premjer-liga találatát a 3. fordulóban. Koman Vladimir 66 percet játszott a Lokomotív Moszkvát 3-1-re legyőző FK Krasznodarban. Dzsudzsák Balázs és a Dinamo Moszkva vasárnap este meccsel a Szpartakkal.

Komannal kapott ki a Krasznodar 2012. július 30. 19:55 Az FK Krasznodar 1-0-s vereséget szenvedett Groznijban az orosz Premjer-liga 2. fordulójában, a Tyerek Oleg Ivanov 18. percben szerzett találatával győzött. Koman Vladimir végigjátszotta a találkozót. Csapata három ponttal a középmezőnyben szerepel, a sereghajtó Alanyija Vlagyikavkaz és Dinamo Moszkva két vereséggel áll. Előbbi Priskin Tamást, utóbbi Dzsudzsák Balázst tudja a soraiban.

Koman után Giuly is megy a Monacótól 2012. július 28. 14:29 A Ligue 2 "nagyágyúja", Monaco hivatalos honlapján tudatta, hogy - Koman Vladimir után - a klub ikonjától, Ludovic Giulytól is elköszönt.

Koman ziccert rontott első orosz meccsén 2012. július 23. 19:34 Sokat nem kellett várni Koman Vladimir oroszországi bemutatkozására tétmeccsen, már az első fordulóban kezdett az FK Krasznodarban a Rubin Kazany ellen, 2-1-es győzelemhez segítve új csapatát. A nyolcadik percben mindjárt gólt lőhetett volna, de nyolc méterről, ajtó-ablak helyzetben a kapusba lőtte a labdát. Az AS Monacótól szerződtetett magyar középpályás bő egy órát tölthetett a pályán, a 62. percben cserélték le. A Krasznodar találatait Jura Movsziszjan szerezte, akcióból és büntetőből is eredményes volt. A tatárok Bibrasz Nacso tizenegyeséből szépítettek.

Koman Oroszországba szerződött 2012. július 14. 11:47 Az FK Krasznodar szombat délelőtt bejelentette, hogy szerződtette Koman Vladimirt a Monacótól. A megállapodás részleteiről egyelőre keveset tudni, csupán annyit, hogy Münchenben esett át az orvosin, és már csatlakozott is a csapathoz az ausztriai edzőtáborban.

Koman valóban elhagyja a Monacót! 2012. július 13. 18:12 BRÉKING: Claudio Ranieri keretet hirdetett a Monacónál, és nincs a névsorban a magyar válogatott középpályás Koman Vladimir! A L'Equipe szerint Oroszországba szerződik, egyelőre rejtély, hogy melyik csapathoz.

Koman Vladimir Münchenben folytatja?! 2012. január 25. 11:21 Németországban már az orvosi vizsgálatok időpontját is tudják, Koman Vladimir azok között a jelöltek között van, akit az 1860 München szívesen látna soraiban. Német lapértesülések szerint a szupertehetséges magyarnak lenne helye Király Gábor csapatában.

Szabics: A magyar fifikás és technikás 2011. október 7. 18:11 A generációk szerencsés elegyéről és a magyar focisták kitűnő képességeiről beszélt Szabics Imre a finnek elleni jövő keddi Eb-selejtezőjét megelőzően a SportHirado.hu kamerája előtt. A Sturm Graz támadójának van egy megérzése... Koman Vladimirt egy motoron ülve értük utol, a Sampdoria középpályása a kétkerekűekről keveset, a válogatottnál kialakult kitűnő hangulatról és a sikeres beilleszkedésről annál többet beszélt.