KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KOBLENZ"
61 méteres álomgól a Német Kupában! 2010. október 26. 22:17 VIDEÓ! Fantasztikusan nagy gólt rúgott Michael Stahl a labdarúgó Német Kupa 2. fordulójában. A Koblenz középpályása 61 méterről talált be a Hertha kapujába, s győzött végül 2-1-re. A nap rangadóján a Bayern München Bastian Schweinsteiger duplájával hátrányból fordítva verte hasonló arányban a Werder Brement, míg a Király Gáborral a kapujában felálló 1860 hármat kapott Kölnben. A Bundesliga 1-es Freiburg Cottbusban búcsúzott, a Schalke a "kis" Frankfurt ellen lépett tovább, 'Lauternben Srdan Lakic mesterhármast ért el. Szerdán folytatják.

Három góllal kikapott Stieber csapata 2009. december 11. 20:21 Három nullás vereséget szenvedett Stieber Zoltán együttese, a Koblenz Kaiserslauternben a Bundesliga 2 16. fordulójában. A légiós nem kapott játéklehetőséget a találkozón. A 'Lautern győzelmével már mindenképpen őszi bajnokként zár.

Stieber sem tudott segíteni csapatán 2009. augusztus 21. 21:35 Egy nullás vereséget szenvedett Stieber Zoltán csapata, a Koblenz a Bundesliga II 3. fordulójában. A magyar középpályás a félidőben állt be csereként a Fortuna Düsseldorf otthonában.

Lőw csapata a feljutás küszöbén 2009. május 17. 15:52 Már csak egyetlen pont hiányzik a feljutáshoz Lőw Zsolt együttesének a Mainznak a Bundesliga másodosztályában, miután 2-0-ra győztek Fürthben a 33. fordulóban. Legrosszabb esetben a harmadik, osztályozós helyen végeznek a rajna-pfalziak.

Lőw Zsolt örülhetett a magyar rangadón 2009. május 3. 15:42 Magyar csatára került sor a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) 30. fordulójában vasárnap. Lőw Zsolt és Stieber Zoltán is kezdőként kapott helyet a Mainz illetve a Koblenz csapatában, a találkozón Lőw öröme lehetett teljes: csapata 2-0-ás győzelmét végig a pályán segítette. Stiebert az 58. percben cserélték le.

Bundesligát érhet Lőw Zsolték fordítása 2009. április 26. 15:57 Nagyon megszenvedett, de végül győzött az utolsó előtti helyen álló Ingolstadt otthonában a Lőw Zsolttak felálló Mainz a német másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Bundesliga 2) 29. fordulójában. A vendégek kétszer is hátrányban voltak, ám az utolsó percekben fordítottak, így megtartották a Bundesliga-feljutást érő második helyüket a tabellán.

Lisztes gólpasszal segítette a Hansát 2009. március 20. 20:08 Magyar rangadót rendeztek péntek este a Bundesliga 2-ben: az alsóházi ütközetben Stieber Zoltán a Koblenz, Lisztes Krisztián a Rostock kezdőcsapatában tűnt fel. A Fradi egykori játékmestere gólpasszt jegyzett, de később beleszürkült a mezőnybe, 63 percet kapott edzőjétől. Stiebert hét perccel a vége előtt hívta le a pályáról Rapolder mester. A mérkőzés 1-1-es döntetlennel zárult.

Stieber győzelemre vezette a Koblenzet 2009. március 6. 19:55 Stieber Zoltán góllal adta meg a kezdőlökést a Koblenznek ahhoz, hogy gond nélkül 3-0-ra verje az Osnabruckot a Bundesliga II 23. fordulójában.

Stieber mérlege: gól és gólpassz 2009. február 13. 20:09 Stieber Zoltán, a Koblenz játékosa góllal és gólpasszal vette ki a részét a Wehen elleni 3-1-es győzelemből a Bundesliga II 20. fordulójában. A középpályás találatát Njazi Kuqi foglalta keretbe, igaz, a duplázó játékos kiállítása miatt idő előtt mehetett zuhanyozni.

Lisztesék gólgazdag döntetlenje 2009. február 6. 19:45 Lisztes Krisztián együttese, a Hansa Rostock 3-3-as döntetlent ért el az Alemannia Aachen otthonában a Bundesliga II 19. fordulójában.