KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KLAGENFURT_EC"
Pontot csent a Fehérvár az éllovastól 2010. október 8. 21:47 Óriási csatában, hosszabbításban szenvedett 6-5-ös vereséget a Fehérvár az osztrák jégkorong-bajnokság 9. fordulójában a tabella élén álló Klagenfurt ellen.

Jégkorong, EBEL: Salzburgban is nyert a Klagenfurt 2008. december 11. 22:29 Az osztrák élvonalbeli jégkorong-bajnokság alapszakaszának 32. fordulójában a listavezető Klagenfurt tovább folytatva jó sorozatát Salzburgban is győzni tudott.

Vége a szűk időszaknak: nyert a Volán 2008. november 30. 20:20 Katasztrofálisan kezdett a hazai pályán játszó Alba Volán a Klagenfurt ellen az osztrák jégkorong-bajnokság (EBEL) alapszakaszának 27. fordulójában, hiszen tíz perc elteltével már 3-1-re elhúztak a vendégek, majd vezettek már hárommal is, de a Volán nem adta fel, s többek közt Fekete kitűnő játékának köszönhetően a sírból hozta vissza a mérkőzést. Horváth góljával egyenlítettek a fehérváriak, s a büntetők a Volán győzelmét hozták.