KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "KINAI_NOI_KEZILABDA_VALOGATOTT"
Ha nehezen is, de áttörtük a kínai falat 2009. december 15. 11:30 A 9. helyért játszik a magyar női kézilabda-válogatott, miután 25-21-re legyőzte a házigazda kínai együttest világbajnoki középdöntőcsoportjának záró mérkőzésén. A mérkőzés hullámzó volt, a végére kis híján elolvadt a hétgólos magyar előny. Még szerencse, hogy volt egy Zácsik Szandránk, aki a hátán vitte a csapatot! A mieink utolsó vb-ellenfele Ausztria lesz.

Kitúrták Telkiből a magyar futballt! 2009. november 13. 17:02 Premier Telkiben! Jövő héten először nem focisták élvezhetik a magyar labdarúgás "mekkájaként" emlegetett világszínvonalú edzőközpontot. Női kézilabda-válogatottunk ugyanis kisajátítja a létesítményt, Mátéfi Eszter lányai elsőosztályú körülmények közepette készülhetnek a decemberi kínai világbajnokságra.

Peking 2008, női kézilabda: a franciák végeztek az ötödik helyen 2008. augusztus 23. 05:41 Franciaország női kézilabdacsapata végzett a pekingi olimpián az ötödik helyen, miután simán 31-23-ra megverték a hazai, kínai együttest.

Peking 2008: a kínaiak nyerték a női kézilabda helyosztóját 2008. augusztus 21. 07:56 Kína játszhat az ötödik helyért a pekingi olimpia női kézilabdatornáján, miután az 5-8. helyért vívott mérkőzésen 20-19-re legyőzte Svédországot.

Korea női kézisei a legjobb négy között 2008. augusztus 19. 13:45 A koreai válogatott esélyeshez méltóan 31-23-ra verte a hazai pályán játszó kínaiakat a pekingi ötkarikás játékok női kézilabda-tornájának negyeddöntőjében. Korea már az első félidőben megmutatta erősségét, a második félidőben mindössze tartania kellett megszerzett előnyét. A távol-keleti gárda így a legjobb négy között a svédeket felülmúló norvégokkal találkozik majd.

Peking 2008, női kézilabda: Kína lehajrázta a franciákat 2008. augusztus 17. 12:44 Kína végzett az A csoport harmadik helyén a pekingi olimpia női kézilabda tornájában, miután a csoportkör ötödik fordulójában három góllal legyőzték a náluk esélyesebb francia válogatottat. A vesztes gárda is negyeddöntős, de a folytatásban a B csoport első helyezettjével kell meg megmérkőzniük a nyolc között.

Peking 2008, női kézilabda: Románia második biztos sikere 2008. augusztus 11. 14:43 A román női kézilabda-válogatott második csoportmérkőzését is megnyerte a pekingi olimpia női kézilabda tornájában, miután a második fordulóban a házigazda kínai együttest is biztosan verték. Az ázsiai együttes viszont második összecsapását is simán elveszítette.

Peking 2008: a norvégok győzelemmel kezdtek a házigazdák ellen 2008. augusztus 9. 14:36 A norvég nemzeti együttes gond nélkül, hét góllal verte Kínát a nők kézilabdatornájának A csoportjában, az olimpiai sportközpont sportcsarnokában.