KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI NK"
Búsuló Fehérép és Vasas a rájátszásban 2009. április 30. 19:57 A női kézilabda NB I rájátszásának 3. fordulójában a Hódmezővásárhely odahaza győzte le a Fehérép-Alcoát az 5-8. helyért zajló mérkőzésen. A 9-12. pozícióért vívott találkozón a Pécs 31–28-ra nyert a Vasas otthonában.

Nyolcvanezres büntetés a rendbontásért 2009. március 3. 12:42 Szurkolói rendbontás miatt a Magyar Kézilabda-szövetség versenybizottsága nyolcvanezer forintos pénzbírságra kötelezte a női kézilabda NB I-ben szereplő Hódmezővásárhely csapatát.

Ferencvárosi siker a népligeti rangadón 2009. február 7. 20:15 Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság 17. fordulójában a Ferencváros és a Vác is hazai pályán győzött, előbbiek a Hódmezővásárhely, utóbbiak Kiskunhalas csapatát verték nagy csatában.

Pécsett sem állt meg az FTC-expressz 2009. január 24. 19:45 Az élvonalbeli női kézilabda-bajnokság tizenötödik fordulójában a fiatalokra építő, lendületes Ferencváros valósággal átgázolt a tartalékos, sérülésekkel tizedelt pécsieken. A hazaiak gólja nyitotta a találkozót, majd az ötödik percben egyenlő volt az állás, onnan azonban beindult Elek Gábor együttese.

Nagy Ivett Vásárhelyre igazolt 2009. január 7. 09:29 Lovász Zsuzsanna után ismét válogatott játékos érkezett Vásárhelyre a Dunaferr együttesétől: Nagy Ivett a következő fél évben az ASA-Consolis HNKC kézilabdacsapatában szerepel. A volt válogatott játékos az első távozó az anyagi gondokkal küzdő Dunaújvárosból.

A Fradi szintjén a meglepetéscsapat 2008. december 20. 09:14 Nagyszerű őszi produkciójának köszönhetően a negyedik helyen várhatja a karácsonyt az ASA-Consolis HNKC együttese a női kézilabda NB I-ben. Lovászék több bravúrt is elértek a szezon során, de edzőjük szerint még mindig tudnak fejlődni. Farkas Józseffel az idény első feléről beszélgettünk.

KIADVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2008. december 5. 16:17 Nagyszerű őszi produkciójának köszönhetően a negyedik helyen várhatja a karácsonyt az Hódmezővásárhely együttese a női kézilabda NB I-ben. Több bravúrt is elértek a szezon során, de edzőjük szerint még mindig tudnak fejlődni, Farkas Józseffel az idény első feléről beszélgetett a SportHirado.hu.

Kézilabda, női NB I: óriási csatában verte a Vásárhely a Csabát 2008. november 15. 20:05 Nagy küzdelemben, szép gólokkal, kiállításokkal és piros lappal tarkított meccsen a Hódmezővásárhely 24-21 arányban verte a Békéscsaba gárdáját a női kézilabda NB I tizenkettedik fordulójában.

Átlépett saját árnyékán a Fehérép-Alcoa 2008. október 29. 19:49 A múlt heti ferencvárosi vereség után ezúttal már győzni tudott a Hódmezővásárhely elleni összecsapáson a Fehérép-Alcoa, 30-24-re a női kézilabda NB I 10. fordulójában. A mérkőzést azért hozták előbbre, mert a székesfehérváriak a hétvégén nemzetközi kupamérkőzést játszanak Görögországban.

Női kézilabda NB I: a Vásárhely nyolc góllal verte a Kiskunhalast 2008. október 25. 20:14 A Hódmezővásárhely nyolc gólos győzelmet ért el hazai pályán Kiskunhalas ellen a női kézilabda NB I kilencedik fordulójának szombat esti mérkőzésén. NŐI NB I, 9. FORDULÓ </p> HÓDMEZŐVÁSÁRHELY – KISKUNHALAS 29-21 (11-11 ) Hódmezővásárhely, Belvárosi Sportcsarnok 700 néző, vezette: Bujdosó, Tomecskó HÓDMEZŐVÁSÁRHELY: Abramovics – Lovász 3, Nyikolajenko 5, GAÁL 4, FÜLÖP Jókai 2, Koroknai 1. Csere: VÖRÖS (kapus), POLLAKOVA 5, GERSTMÁR 2, WOLF 7 (5), Földes, Szepesi, Antal KISKUNHALAS: Guiu – Sterbik 2, Sipos, Rábai, TÓTH ZS. 7, Csendes 4, Takács 2, Kósa. Csere: Győri (kapus), Szarka 3, VALOVICS 3.,</p> Eredmény alakulása: 2.p: 1-1, 6.p: 3-1, 8.p: 3-1, 10.p: 4-1, 14.p: 6-4, 20.p: 7-6, 22.p: 8-6, 26.p: 10-8, 28.p: 11-9, 32.p: 11-12, 36.p: 14-12, 38.p: 16-14, 42.p: 18-15, 46.p: 20-17, 48.p: 22-18, 50.p: 23-18, 52.p: 25-19, 54.p: 25-20, 56.p: 27-20, 58.p: 28-20.</p> Kiállítások: 4 perc ill. 8 perc Hétméteresek: 6/5 ill. 1/1</p> Az európai kupaszereplést maga elé kitűző Hódmezővásárhely az eddig még idegenben nyeretlen Kiskunhalast fogadta. </p> A mérkőzés erős hazai rohamokkal kezdődött, majd a félidő közepére feljavult a halasiak védekezése. Tóth Zsuzsannát beállóban képtelen volt tartani a védelem, góljaival tartotta a lépést a Kiskunhalas. A szünetben döntetlennel vonultak pihenni a csapatok. </p> Kapust cserélt a második félidőre a Vásárhely, Abramovicsot Vörös Henrietta váltotta és ez meghozta az eredményt. Folyamatosan növelték előnyüket a hazaiak, az új hálőr bravúrjainak is köszönhetően. </p> A mérkőzés végére már a fiatal játékosok is lehetőséget kaptak Farkas József vezetőedzőtől. </p> A végeredmény 29-21 lett a kevesebb hibával játszó Hódmezővásárhelynek.