KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GOROG_NOI_VIZILABDA_VALOGATOTT"
Vb-döntősök a görög pólós lányok 2011. július 27. 12:03 A Rómában negyedik görög válogatott jutott be elsőként a sanghaji vizes világbajnokság női vízilabdatornájának fináléjába, miután a szerdai elődöntőben magabiztosan, három góllal legyőzte az olasz csapatot.

Peking 2008, női vízilabda: az oroszok megcsípték a 7. helyet 2008. augusztus 17. 08:39 Oroszország végzett a pekingi olimpiai női vízilabda tornájának hetedik helyén, miután a helyosztón biztosan, hat góllal verték Görögországot.

Elődöntős lett a Godova-csapat 2008. augusztus 15. 10:41 A magyar női vízilabda-válogatott szerezte meg az első helyet a B csoportban a pekingi olimpiai tornán. Godova Gábor együttese 10-4-re verte meg a görögöket, akik ahhoz képest, hogy négy éve ezüstérmesek voltak, most pont nélkül zártak. Az még nem dőlt el, hogy a legjobb négy között ki lesz a magyar csapat ellenfele.

Peking 2008, női vízilabda: ausztrál siker Görögország ellen 2008. augusztus 11. 11:05 Kétgólos győzelmet aratott az ausztrál női vízilabda-válogatott Görögország ellen a pekingi olimpiai női vízilabda torna B csoportjának első fordulójában. Ebbe a csoportba nyert besorolást a Hollandia ellen 11-9-es győzelemmel kezdő, Godova Gábor szövetségi kapitány által irányított magyar együttes.

Málaga 2008: a holland együttes végzett az ötödik helyen 2008. július 10. 19:20 A holland női vízilabda-válogatott végzett az ötödik helyen a málagai Európa-bajnokságon, miután a Görögország elleni helyosztón 11-10-re verte ellenfelét.

Vízilabda Eb, negyeddöntő: az orosz nők 9-7-re verték a görögöket 2008. július 8. 14:57 A hölgyeknél már a középdöntőkre került sor a malagai vízilabda Európa-bajnokságon. Az első negyeddöntőt Oroszország nyerte 9-7-re a görög válogatott ellen, s jutott be az elődöntőbe.

Csoportmásodik lett a női válogatott 2008. július 7. 18:00 Döntetlent játszott utolsó mérkőzésén a magyar női vízilabda-válogatott a malagai Európa-bajnokság 3. fordulójában. Godova Gábor csapata Görögország legjobbjaival végzett 7-7-re, amellyel a második helyen végzett a B csoportban. A mieink a hollandokkal játszanak az elődöntőbe jutásért.

Vízilabda Eb: a görög női csapat sima sikere Franciaország ellen 2008. július 5. 18:31 A görög női vízilabda-válogatott megsemmisítő, tizenhárom gólos vereséget (15-2) mért Franciaországra a Málagában zajló Európa-bajnokságon. A B csoportban szerepel az első fordulóban az olaszok elleni 4-4-es döntetlennel kezdő, Godova Gábor szövetségi kapitány által irányított magyar együttes is.