KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GÖRÖG BAJNOKSÁGOK"
Felfüggesztik a görög bajnokságot 2012. február 17. 18:09 A görög futball-liga, tiltakozásul az elfogadott új sporttörvényre, a hónap végén egy hétre felfüggeszti a bajnokságot.

Szörnyethalt az ifjú nigériai válogatott 2011. április 18. 13:45 Autóbalesetben életét vesztette a Skoda Xanthi nigériai válogatott futballistája, Olubayo Adefemi - közölte a görög rendőrség hétfőn.

Hatot vágva görög bajnok az Olympiakosz 2011. március 20. 19:51 Elképesztő fölénnyel, 6-0-ra győzte le a harmadik AEK Athént az Olympiakosz Pireusz, amely a Panathinaikosz eredményétől függetlenül immár görög bajnoknak mondhatja magát három fordulóval a szezon vége előtt.

Futball-ligák, amelyek eldőlni látszanak 2011. március 10. 16:00 Miközben Angliában, Franciaországban, Hollandiában és például Belgiumban kiélezett harc folyik az elsőségéért, számos európai bajnokságban már márciusban sejteni lehet, ki lesz a végső győztes. Ezért nézünk szét Németországban, Dániában, Görögországban, Portugáliában és Ukrajnában, de négy olyan ligába is ellátogatunk, ahol messze még a vége, de az éllovas már eltávolodott az üldözőktől. Utazd körbe velünk Európát!

Ebből ugyan, hogy nem lett gól? Videó! 2010. december 28. 13:34 Mindössze nyolc másodperc leforgása alatt rúgott három kapufát és hagyott ki két óriási ziccert a görög másodosztályú bajnokin a Levadiakosz otthonában a Veria, amely alaposan megfizetett a páratlan tűzijátékért, hiszen 1-0-s vereséget szenvedett. Nikolaosz Jorgiadisz (először és utoljára), illetve Serginho (másodjára és negyedjére) kétszer-kétszer és Dimisztrosz Machaira tévesztette el a célt nem túl nagy távolságból.

Hógolyózápor Juhászék, Némethék meccsén 2010. december 21. 15:12 VIDEÓKKAL! Már a hetedik percben félbeszakadt a Club Brugge-Anderlecht (0-2) hétvégi belga bajnoki, miután a hazai szurkolók hógolyókkal dobálták meg Juhász Roland két csapattársát, Jonathan Legeart, illetve Mbark Boussoufát. Görögországban a Larissza és a Németh Krisztiánt foglalkoztató Olympiakosz (0-1) mérkőzésen egy jól célzott találat után a 34-szeres válogatott Vaszilisz Toroszidisz színészi képességeiből is bemutatott egy kis ízelítőt.

Döbbenet: háború a focipályán - videó! 2010. március 27. 13:41 Videó! Még el sem kezdődött csütörtökön a Kavala Arisz elleni labdarúgó-mérkőzése a görög kupában, a pályán máris szabályos háború tört ki. A hazaiak mintegy 150 fős brigádja rohant a gyepre és döbbenetes adok-kapokba kezdett az ellenfél szurkolóival. A helyszínen teljesen elszabadult a pokol, székek és különböző tárgyak repkedtek a levegőben, embereket tiportak a földre, tapostak meg. A ritkán látható balhétól az Arisz közleményben határolódott el, a vizsgálat tart az ügyben.

Meghalt a mexikói válogatott csatára 2009. november 16. 10:38 Minden bizonnyal szívinfarktus végzett a görög Láriszában futballozó, 16-szoros mexikói válogatott Antonio De Nigrisszel.

Bomba robbant Athénban 2009. október 28. 16:06 Házi készítésű bomba robbant szerda délelőtt a görög címvédő Olympiakosz labdarúgóklub székháza előtt.

Íme Németh mesteri gólja az AEK-ben! 2009. szeptember 20. 23:37 Németh Krisztián mesteri góllal juttatta vezetéshez az AEK Athént a PAS Jannina otthonában a görög élvonal negyedik fordulójában. A fővárosiak ennek ellenére tudták megőrizni száz százalékos mérlegüket, döntetlenre végeztek a kiscsapattal. Némethékre kemény sorozat vár, 11 napon belül az Olympiakosszal, a Panathinaikosszal és a Benficával is megmérkőznek az Olimpiai Stadionban.