KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "GIOVANNI_DELLACASA"
„Ismét csapat volt a Debrecen” 2010. október 4. 17:27 Herczeg András, a DVSC klubmenedzsere többé-kevésbé elégedetten értékelt a Vasas elleni bajnoki győzelem után, csupán amiatt van hiányérzete, hogy a második félidőben kiengedett csapata. Az angyalföldiek mestere kritizálta a játékvezetést.

Lehívta fiait a pályáról a Vasas edzője 2010. február 6. 11:16 Kurta-furcsa véget ért a Vasas utolsó felkészülési labdarúgó-mérkőzése a törökországi Antalyában. Az észak-koreai 4.25 Sports Group elleni találkozó 20. percében a magyar csapat vezetőedzője, Giovanni Dellacasa lehívta játékosait a pályáról.

Olasz edző a Vasasnál! 2009. december 21. 12:37 Olasz edzők irányítják a szakmai munkát a magyar élvonalbeli Vasas labdarúgócsapatánál, Giovanni Dellacasa foglalja el a vezetőedzői posztot, sportigazgatóként Mauro Bressan segíti majd Mészöly Géza utódjának munkáját - derült ki a hétfő délelőtti sajtótájékoztatón.