KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FULHAM FC"
Király: Münchenből Londonba! 2014. augusztus 26. 17:54 Véget ért a két hete tartó huzavona Király Gábor körül, a magyar kapus ismét Angliába szerződik. A másodosztályú Fulham egy plusz egy éves szerződést köt a rutinos, 38 éves hálóőrrel.

Rooney szállította a sikert az MU-nak 2013. február 2. 20:35 Irdatlanul sok helyzet maradt ki a Fulham-Manchester United bajnok, a Premier League 24. fordulójában, ahol végül egy kései Rooney-gól döntött a listavezető javára. Az MU tíz pont előnyre tett szert a második helyezettel szemben, a City rangadót játszik vasárnap, a Liverpoolt fogadja. A szünet előtt sötétségbe borult a Craven Cottage, szűk tíz perc után folytatódhatott a játék.

Rooney üzent a Citynek: három pont! 2012. március 26. 22:53 A Manchester United labdarúgócsapata begyűjtötte a három pontot az Old Traffordon, a Premier League harmincadik fordulójában, a Fulham ellen, ezzel éppen három egységre növelte az előnyét a tabellán az ádáz rivális Cityvel szemben, a bajnoki aranyért folyó városi vetélkedésben! Ki más döntött volna, mint a hazaiak angol válogatott gólfelelőse, Wayne Rooney. A Fulham támadó szekciója leszerepelt az Álmok Színházában.

Három pontra lelt a City a hóesésben 2012. február 4. 20:26 VIDEÓ! Újra ellépett a Manchester City, amely a Premier League 24. fordulójának összecsapásán 3-0-s magabiztos győzelmet aratott a Fulham ellen. A találkozót szakadó hóesésben rendezték, a listavezetőt azonban nem zavarták a zord körülmények, igaz, Adam Johnson feldobta magát a tizenegyesnél, majd ugyanő volt szerencsés Baird öngóljánál. Dzeko a harmadiknál már csak a saját és Agüero ügyességét áldhatta, az MU-nak fel van adva a lecke vasárnap a Stamfordon...

Saját magát verte meg az Arsenal 2012. január 2. 20:25 Az Arsenal megnyert meccsen kapott ki a Fulham otthonában a Premier League 20. fordulójában. Koscielny találatával sokáig vezettek az Ágyúsok, de Djourou kiállítása mindent borított. Sidwell góljához Szczesny is kellett, Zamorát mindenki csak bámulta. A vereségben nyakig benne van Wenger.

Virgácsot hozott a Poolnak a Mikulás 2011. december 5. 22:55 VIDEÓK! Nyolc veretlenül megvívott bajnoki után kapott ki a Liverpool együttese a Premier League a 14. fordulójában. A Vörösök valamivel jobban játszottak a Fulhamnél, ám Jay Spearing kiállítása megpecsételte sorsukat. Clint Dempsey a 85. percben szerezte a mindent eldöntő találatot, a fővárosiak így a Sunderlandben és az Arsenal vendégeként elért döntetlent követően hétfő este győzelmet ünnepelhettek.

Nincs Van Persie-gól, nincs Arse'-siker 2011. november 26. 20:21 VIDEÓN A GÓLOK! Az Arsenal szárnyalt. Pontosítsunk. Az Arsenal szárnyalt, mert Robin Van Persie szárnyalt. Az Ágyúsok szurkolói nem szeretik, ha egy embernek tulajdonítják a sikereket, de érdemes elgondolkodni: a holland legutóbbi hét bajnokiján 12 (!!!) gólt lőtt - a Dortmund ellen szerdán duplázott a BL-ben-, és ha ezeket mondjuk elvennénk a londoniaktól, lenne nagy baj. Ezúttal a londoni "kisrangadón" a Fulham volt az ellenfél az Emiratesben, a holland támadó góltalan maradt, így Thomas Vermaelen hiába egyenlített saját ongólja után, ezúttal nem ünnepelhetett az Arsenal.

Véget ért az idény a Fulham védőjének 2011. november 10. 12:00 Féléves pihenő vár Zdenek Grygerára, a Fulham védőjére, aki a Tottenham elleni vasárnap 3-1-re elbukott angol bajnokin szenvedett súlyos sérülést.

Bővíti stadionját a Fulham 2011. október 10. 13:05 Miután megerősítette a helyét az angol Premier League-ben és az elmúlt három idényből kétszer kvalifikálta magát az Európa Ligába is, stadionbővítési szándékot jelentett be a Fulham labdarúgócsapata.

Pénzbüntetés egy kihagyott büntetőért 2011. október 4. 19:28 A Fulham menedzsere, Martin Jol pénzbüntetéssel sújtotta Pajtim Kasamit, amiért kihagyta a Chelsea ellen megítélt tizenegyest a Ligakupában.