KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FLAMENGO"
Dinho-góllal nyert a Flamengo - videó 2012. március 5. 10:45 Ronaldinho 87. percben szerzett tizenegyesgóljával a Flamengo 2-1-es győzelmet aratott a brazil Carioca bajnokságban a Duque De Caixas vendégeként.

Vágner Love megegyezett a Flamengóval 2012. január 5. 10:57 Vágner Love mindenben megegyezett a Flamengóval, így már csak a CSZKA Moszkvának kell bólintania és máris létrejön a klubcsere.

Neymar-Dinho 2-3, Santos-Fla 4-5 2011. július 28. 13:01 Fergeteges meccset játszott a brazil élvonalban a Santos és a Flamengo, ennek is 4-5 lett a végeredménye, mint a Lille-OM-nek. 3-0-ra elhúztak a hazaiak (benne egy Neymar-csodagóllal), de a java még hátravolt, 3-2-nél csúnyán elszórakozott egy büntető Elano, és a második félidőben Ronaldinho megfordította egy mérkőzést (4-3-ról), amihez egy már-már klasszikus szabadrúgásgól is kellett. A sorfal alatt gurított el az aranylabdás.

Hazatért a brazil középpályás 2011. június 11. 10:24 Portugáliában nem találta meg a számításait, ezért hazatér Brazíliába a Benfica középpályása, Airton. A 21 éves labdarúgó kölcsönszerződést kötött új munkaadójával.

A semmiből lett bajnok Dinho klubja 2011. február 22. 12:29 Huszonnégy esztendő után bajnoknak nyilvánította a Brazil Labdarúgó-szövetség (CBF) a Flamengót az 1987-es győztes Sport Recife mellett.

Megvan Ronaldinho első akciógólja! 2011. február 17. 12:34 VIDEÓ! Szerda este megszületett Ronaldinho első akciógólja a Flamengóban, a Murici elleni idegenbeli kupameccs második félidejében, szép fejesből volt eredményes az aranylabdás. A riói piros-feketék 3-0-ra nyertek idegenben és a legjobb 16 közé jutottak. Tizenegyesből már beköszönt egyszer Dinho, a Carioca bajnokságban, a Boavista elleni 3-2-es győzelem alkalmával.

Itt az első Ronaldinho-gól a Flamengóban 2011. február 7. 12:46 VIDEÓ! Ronaldinho szerdai bemutatkozása után vasárnap megszerezte első gólját a Flamengo színeiben a Carioca állambeli bajnokságban, miután egy büntetőt értékesített a 3-2-re megnyert mérkőzésen.

Teltház előtt „debütál” Ronaldinho 2011. február 1. 14:59 Óriási szurkolói várakozás előzi meg a korábbi aranylabdás brazíliai visszatérését: Ronaldinho teltháznyi, 37 ezer néző előtt mutatkozik be a Flamengóban a Macae elleni szerdai mérkőzésen. A legfrissebb jelentések szerint az AC Milanból szerződtetett futballista erőnléte még nem a legjobb, így nem játssza végig az összecsapást.

Megütötte a jackpotot Ronaldinho 2011. január 14. 18:19 Minden idők legjobban fizetett játékosa lesz Ronaldinho a brazil labdarúgás világában, sajtóhírek szerint 100 millió real (45 millió euró) üti a markát négy év alatt.

Dinhót húszezer Flamengo-hívő ünnepelte 2011. január 13. 12:58 Sohasem volt ennyire motivált a céljaként még egy világbajnoki részvételt kitűző Ronaldinho, akit valóságos népünnepély keretében mutattak be új klubjánál Rio de Janeiróban, Brazília legnépszerűbb futballcsapatánál, a Flamengónál. Az aranylabdás klasszis egy évtizednyi európai légióskodás után tért haza.