KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FEYENOORD"
Bűnhődik a PSV botrányhőse 2013. február 27. 16:06 Három mérkőzésre eltiltotta a szövetség Jeremain Lenst, a PSV 25 éves holland válogatott csatárát, aki a Feyenoord elleni, hétvégi, idegenbeli rangadón okozott botrányt. Az öltözőfolyosón megvárta korábbi válogatottbeli társát, az ellenfél középhátvédjét, Joris Mathijsent, majd megrángatta a mezét, amelyet csúnya tömegjelenetek követtek. Lens egyébként sárga lapjai miatt a hétközi, Zwolle elleni kupameccset is kihagyja.

Ráfagyott a mosoly az ajaxosok arcára 2012. október 28. 15:35 Kétszer is vezetéshez jutott, de nem bírta a nyomást emberhátrányban a City-verő Ajax a Feyenoord elleni vasárnapi klasszikuson, így meg kell elégednie az egy ponttal a De Kuyp-ben. Eriksen okos gólja után Boetius egyenlített, de rögtön a szünet után Siem de Jong ismét megörvendeztette a vendégszurkolókat. Moisander kiállítása után felbátorodtak a rotterdamiak, és egy pontot otthon tartottak az olasz légiós Pellé gyönyörű góljának köszönhetően. Nézd meg videón!

Nevetséges gól a holland szuperrangadón 2012. január 29. 14:43 A Feyenoord bár 4-2-re legyőzte az ősi ellenfelet, az Ajaxot vasárnap délután az Eredivisie 19. fordulójában, az amszterdamiak második góljára nem lehet büszke. Erwin Mulder, a rotterdamiak kapusa ötlettelenül tologatta a labdát, majd belelőtte az előtte sasszézó Dmitrij Bulikinbe. A vendégek ezzel feljöttek egy gólra, egycsapásra meleg lett a pite, de John Guidetti harmadik találata után kezdetét vehette a fieszta a De Kuipban. A Feyenoord pontszámban beérte a negyedik Ajaxot.

Koeman a helyén marad 2012. január 17. 13:57 A Feyenoord 2013 júliusáig meghosszabbította szerződését Ronald Koeman vezetőedzővel.

Őrült meccsen ikszelt a PSV 2011. szeptember 11. 16:41 A PSV Eindhovennek, noha 2-0-ra is vezetett, végül a 3-3-nak is örülnie kellett Venlóban a holland labdarúgó-bajnokság, az Eredivisie 5. fordulójában.

Lemondott a Feyenoord edzője 2011. július 13. 19:21 Lemondott posztjáról szerdán Mario Been, a holland élvonalban szereplő Feyenoord vezetőedzője.

Rotterdamból erősített a PSV 2011. július 4. 11:40 A PSV Eindhoven szerződtette a Feyenoord egyik legígéretesebb játékosát, Georginio Wijnaldumöt.

Hosszabbított a Feyenoord kapitánya 2011. június 7. 14:22 Ron Vlaar két évvel, 2014-ig meghosszabbította szerződését a Feyenoorddal. A csapatkapitány 2006-ban érkezett az Alkmaartól, és nőtte ki magát azóta a rotterdamiak legfontosabb játékosává. A kétszeres holland válogatott hátvéd bízik benne, Georginio Wijnaldum és Leroy Fer követi példáját, és hosszabb távon is elkötelezik magukat a De Kuipban.

Nem kell a magyar ifjonc a Feyenoordnak 2011. május 10. 15:57 Gyorsan befejeződött az ex-újpesti magyar csatár rotterdami pályafutása: a Feyenoord szakmai vezetői kedden közölték Simon Krisztiánnal, hogy nem tartanak rá igényt a következő szezonban.

Visszavágtak a 0-10-ért a PSV-nek! 2011. április 24. 16:25 VIDEÓK! Lehet, hogy ezen a vasárnapon, Rotterdamban veszítette el a bajnoki címet a PSV, amely 3-1-es, sima vereséget szenvedett a középcsapat Feyenoordtól és visszaszorult a harmadik helyre, a Twente és az Ajax mögé. Három pont az eindhoveniek hátránya az éllovastól. Ami a magyar légiósokat illeti, a 86. percben Dzsudzsák Balázs lement, Simon Krisztián bejött - természetesen nem ugyanannál csapatnál. Ez nem Dzsudzsi meccse volt. Visszavágott a 0-10-ért a Feyenoord.