KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FELIPE"
A Juve nem szakadt le jobban az Intertől 2009. március 7. 22:25 Címvédőhöz méltó produkcióval rukkolt elő az Inter három nappal a Sampdoria elleni kiadós vereséget követően, José Mourinho együttese nagyon magabiztosan diadalmaskodott a merész álmokat szövögető Genoa otthonában. Ibrahimovic és Balotelli szállította a sikert az olasz élvonal 27. fordulójának "szuperszombatján", amikor is az összes BL-érintett pályára lép. A forduló nyitómeccsén hatalmas lehetőséget mulasztott el az AS Roma, hogy felzárkózzon az Inter, a Juventus és a Milan mögé, a negyedik helyre. A Farkasok Rómában vesztettek két pontot az ebben a szezonban teljesen kiszámíthatlan ellenfél Udinese ellen. A szombat esti városi rangadón a Juventus 1-0-ra győzött a Torino pályaválasztása mellett, a gólt a 81. percben Giorgio Chiellini fejelte.