KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FEHEROROSZ_LABDARUGO_VALOGATOTT"
Távozik a fehérorosz futballkapitány 2011. október 7. 17:10 Távozik Bernd Stange a fehérorosz labdarúgó-válogatott éléről - ezt Szergej Rumasz, a helyi szakszövetség elnöke jelentette be pénteken.

Vb-selejtezők: kötelező fehérorosz győzelem Andorrában 2008. szeptember 10. 20:51 Megszerezte első győzelmét a fehérorosz labdarúgó-válogatott a 2010-es világbajnoki selejtezők során, miután 3–1-re nyert Andorrában. A miniállam csapata sokáig partiban volt kelet-európai ellenfelével, hiszen a 78. percig még 1–1-et mutatott az eredményjelző tábla.

Labdarúgás: barátságosan ikszelt Finnország a fehéroroszokkal 2008. június 2. 22:54 Barátságos mérkőzésen mérte össze erejét a finn és a fehérorosz labdarúgó-válogatott. A 2010-es futball világbajnoki selejtezősorozatra készülő együttesek csatája 1-1-es döntetlennel ért véget.

Vitalij Buliga meglepte a Nationalelfet 2008. május 27. 19:47 A német labdarúgó-válogatott meglepetésre csak 2-2-s döntetlent ért el Fehéroroszország ellen felkészülési mérkőzésen. Húsz perc után hiába vezetett két góllal is a Nationalelf, Vitalij Buliga duplája miatt ez nem volt elég a sikerhez.