KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FEHER_CSABA"
Egy bilincs volt Fehér Csaba végzete 2011. szeptember 1. 11:49 Azért kellett mennie az Újpesttől Fehér Csabának, a magyar válogatott korábbi jobbszélsőjének, mert a tulajdonos előzetes letartóztatásának másnapján egy rossz ízű tréfát követett el, bilincset vitt be magával a székházba - ez a klub hivatalos közleményéből derül ki.

Simon öt perc alatt nem tudott segíteni 2011. január 30. 16:37 Simon Krisztián mindössze az utolsó öt percre állt be a Twente otthonában a hosszabbításban vereséget szenvedő Feyenoordba az Eredivisie 21. fordulójában.

Dzsudzsák gólt lőtt, de mindhiába 2010. november 26. 22:50 Dzsudzsák Balázs gólt lőtt a NAC Bredának, a PSV Eindhoven mégis kikapott 4-2-re az Eredivisie 16. fordulójában. A magyar középpályás közvetlen közelről pofozta be a labdát az üres kapuba, amivel 2-1-re még csapata vezetett. A hazaiaknál - Dzsudzsákhoz hasonlóan - Horváth Gábor és Fehér Csaba egyaránt végigjátszotta a találkozót.

Hollandia: Bravó, Fehér Csaba! 2010. március 26. 22:53 A magyar válogatott Fehér Csabát végig a soraiban tudó NAC Breda könnyed, 3-0-s győzelmet aratott a Den Haag ellen a holland labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában. A hazaiak ezzel a sikerrel megerősítették kilencedik helyüket a tabellán. Dzsudzsák Balázs és a PSV Eindhoven vasárnap délután lép pályára a Venlo vendégeként. Ha nem nyernek, szinte biztosan elúszik a bajnoki cím. A listavezető Twente a Sparta Rotterdamot fogadja.

Twentés bíró, Dzsudzsákék első bukása 2010. március 7. 13:03 Harminckét mérkőzés és közel egy év után veszített a PSV Eindhoven a holland élvonalban, Dzsudzsák Balázs csapata a magyar rangadón, a NAC Breda otthonában bukott el szombat este, ami a tabellaelsőségbe kerülhet. A bíráskodással is meggyűlt a baja a piros-fehéreknek, a partjelző a meccs előtt azzal viccelődött, hogy ők twentés érzelműek. A győztes gólt szabálytalanság előzhette meg, egy büntetőt is számon kérnek a vendégek Eric Braamhaar játékvezetőn. Dzsudzsáknak nem ment, Fehér Csabát nem nevezték a meccsre.

Újabb Dzsudzsák-gól Hollandiában 2010. február 28. 17:00 Dzsudzsák Balázs már a hatodik percben eredményes volt tizenegyesből a Waalwijk ellen, a PSV 5-1-re nyert a kiscsapat ellen az Eredivisie 25. fordulójában. Fehér Csaba szintén betalált a döntetlent játszó NAC Breda színeiben.

Győztes csapat tagja volt Fehér Csaba 2009. október 24. 22:53 A NAC egy góllal jobbnak bizonyult a Waalwijknál a holland labdarúgó-bajnokság 11. fordulójában, egyúttal stabilizálta helyét a középmezőnyben. Fehér Csaba mind a kilencven percet pályán töltötte a Bredában.

Fehér Csaba Európa-ligába lőtte a Bredát 2009. május 31. 15:37 A NAC Breda indulhat az Európa-liga első, 2009-10-es kiírásában, miután idegenben 2-0-ra verte a Groningent a holland labdarúgó-bajnokság rájátszásában. A győzelemből Fehér Csaba is kivette a részét, aki negyedórával pályára lépése után, a 86. percben volt eredményes. A Breda 3-1-es összesítéssel kvalifikálta magát a második számú európai kupasorozatba.

Az Ajax elrontotta Fehér jubileumát 2009. március 22. 16:34 Az Ajax nem volt tekintettel Fehér Csaba jubileumára, és 3-0-s verést mért a 200. holland bajnoki mérkőzésén szereplő magyar játékos Bredájára az Eredivisie 28. fordulójában.

Fehért feldobta a válogatott meghívó 2009. március 14. 20:40 Jó hetet zárt Fehér Csaba. A magyar labdarúgó hosszú idő után újra meghívót kapott a magyar válogatottba, szombaton pedig gólt szerzett az NAC Bredában.