KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "FC GRONINGEN"
Ezt még Torres is berúgta volna – videó 2011. november 21. 20:50 Fernando Torres chelsea-s pályafutása során már tucatnyi ziccert elszórakozott, de amit a Venlo támadója kihagyott a Groningen ellen a hétvégén, az a Kölyöknek is becsületére vált volna. Ahmed Musa a kapus mellett elhúzta a labdát, a két védő verve volt, de a bal sarkot így sem találta el. A mérkőzésből ekkor már csak öt perc volt vissza, csapata pedig kikapott 2-1-re. Mit kaphatott utána az öltözőben…

Nagy újra játszott a Hamburgban 2011. július 24. 17:39 Nagy Dániel azt követően, hogy a Bayern München ellen debütált, vasárnap Groningenben kapott tizenöt percnyi játéklehetőséget a Hamburg első csapatában. A német klub nem vallott szégyent, laza négyest hintett holland ellenfelének. A második félidőben öt perc alatt hármat rámoltak be a kapuba, a gólgyártásnak az első játékrész közepén láttak neki. Saját hálójuk érintetlen maradt.

Hihetetlen izgalmak Hollandiában 2011. május 29. 16:39 Az ADO Den Haag négygólos előnyből is majdnem elbukta a Groningen elleni párharcot, de végül kvalifikálta magát az Európa-ligába.

Hatot kapott a holland bajnok! 2010. december 12. 21:22 Elképesztő vereségbe szaladt bele a Bajnokok Ligája A-csoportjában harmadik helyen záró, holland bajnoki címvédő Twente a 17. fordulóban a középmezőnybe tartozó Heerenveen otthonában, ahol 6-2-re kapott ki!

Hazamenekül Erwin Koeman? 2009. november 17. 14:26 Néhány erősebb kritika hatására máris hazáig futhat Erwin Koeman, a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya. A holland szakember a Groningen egyik legfőbb kiszemeltje az idény végén távozó Ron Jans helyére. A korábbi kiváló futballista a Metro németalföldi kiadásának elmondta, érdekelné a munka...

Kicsikarták a győzelmet Dzsudzsákék 2009. február 21. 22:47 A Dzsudzsák Balázst is a soraiban tudó PSV Eindhoven 1-0-ra nyert a Groningen vendégeként a holland labdarúgó-bajnokságban.

Hollandia: egy góllal győzte le a NEC Nijmegen a Groningent 2008. május 8. 22:06 A holland élvonalbeli labdarúgó-bajnokság rájátszásban a NEC Nijmegen hazai pályán minimális különbséggel, 1-0-ra verte a Groningent együttesét.