KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "EVERTON"
Eto'o az Evertonban? Igen! 2014. augusztus 26. 21:04 Az Evertonnál kezd újabb Premier League-kalandba a 33 éves, háromszoros BL-győztes kameruni sztárcsatár, Samuel Eto'o. Az evertonfc.com kedd este tudósított a hírről.

0-2-ről jött vissza az Arsenal! 2014. augusztus 23. 20:38 Megint a 90. percben lőtt gólt az Arsenal, amely a sírból jött vissza a véghajrában az Everton otthonában, a Premier League második fordulójának szombat esti mérkőzésén. Coleman és Naismith góljának köszönhetően kényelmes előnyben pihenhettek a Stolverkosok a szünetben, de a végén már nem haraptak annyira, és ezért meg is kapták a büntetésüket Ramseytől és Giroud-tól. Mindkét csapat veretlen két kör után.

Az Arsenal magára húzta az Evertont 2014. április 6. 16:51 Feljött a negyedik helyezett Arsenal nyakára az Everton, miután sorozatban kilencedik hazai meccsét nyerte a PL 33. fordulójának vasárnapi játéknapján, éppen az Ágyúsok ellen. Már a szünetben kényelmes előnyben pihenhettek a Stolverkosok, Kevin Mirallas egy óra magasságában le is zárta a meccset - Mikel Arteta hathatós közreműködésével.

Everton-Arsenal, a kezdők 2014. április 6. 14:03

Kapitányát veszítette az Everton 2013. december 29. 22:01 Combizomsérülést szenvedett az Everton angol válogatott csapatkapitánya, a középhátvéd Phil Jagielka - tudatták a Stolverkosok.

Az Everton megállította az Arsenalt 2013. december 8. 18:51 VIDEÓ! Többet birtokolta a labdát az Emiratesben, és megérdemelten rabolt el egy pontot az Everton a listavezető Arsenal otthonából a Premier League 15. fordulójában. Kései gólváltással alakult ki a végeredmény, Mesut Özil közeli találatára a csereember Gerard Deulofeu válaszolt egy nagyszerű lövéssel, takarásból. Az Ágyúsok előnye így is jelentős, öt egységnyi a táblázaton a City és a Chelsea elleni rangadók előtt.

Hatgólos liverpooli derbi győztes nélkül 2013. november 23. 15:40 Fordulatos, gólgazdag mérkőzést hozott a szezon első liverpooli derbije, amelynek végül nem született győztese a Premier League 12. fordulójának szombati játéknapján. Az első húsz perc 2-1-es Liverpool-vezetéssel zárult (Suárez remek szabadrúgásgóllal szerezte vissza az előnyt), de a hajrá az Evertoné és Lukakué volt. Egy perccel a vége előtt azonban jött Sturridge, hogy beállítsa a végeredményt. Érdekesség, hogy az összes találatot rögzített játékhelyzet előzte meg. Az eredmény igazságos. A Pool kétpontos távolságban tartotta az ősi riválist, de az iksznek leginkább az élmezőny többi tagja örül.

FA-kupa-győzteseket igazol az Everton 2013. július 9. 19:27 Kétéves szerződést kötött az Everton labdarúgócsapata a Wigan korábbi, paraguayi válogatott középhátvédjével, Antolin Alcarazzal a Stolverkosok hivatalos közleménye szerint.

Nincs Suárez-tripla, nincs győztes 2012. október 28. 16:25 VIDEÓ! Senkinek sem jó, de összességében igazságosnak mondható döntetlen született a Goodison Parkban, a szezon első liverpooli derbijén, a Premier League 9. fordulójában. Kapkodták a fejüket a nézők az első félidőben, a 35. percben már 2-2 állt az eredményjelzőn, de később inkább a meccs küzdelmes oldala domborodott ki. Miralles megsérült a szünet előtt, az ő kreativitása, és Pienaar labdái nagyon hiányoztak, Fellaininek nem voltak játszótársa a Stolverkosoknál. A vendégeknél Suárez körül forgott minden, közel járt a mesterhármashoz: az első gólját óngólnak könyvelték el, a második egy leheletfinom fejes volt, a harmadikat pedig les miatt érvénytelenítették. Nem csak szép dolgokat művelt az uruguayi: Mirallast és Distint is csúnyán lerúgta, utóbbi tettéért talán piros lapot is érdemelt volna.

Carroll döntőbe fejelte a Liverpoolt 2012. április 14. 15:37 A Liverpool Andy Carroll hajrában fejelt góljával 2-1-re legyőzte a városi rivális Evertont, ezzel bejutott az FA-kupa döntőjébe. A Kékek kabaréba illő góllal szereztek vezetést, de védelmük kamatostól visszaadta a kölcsönt. A Tottenham vagy a Chelsea lesz a finálé másik résztvevője.