KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ELFSBORG"
Nem hitt a csodában a Haladás 2009. július 23. 19:47 A Szombathelyi Haladás gólnélküli döntetlennel búcsúzott az Európa-Ligától, a szombathelyiek 3-0-ás összesítéssel estek ki a svéd Elfsborg ellen a labdarúgó Európa-liga második selejtezőkörében.

Svéd labdarúgás: története első bajnoki címét szerezte a Kalmar 2008. november 9. 20:18 Az utolsó fordulóban elért döntetlennel története első bajnoki címét szerezte a Kalmar együttese a svéd bajnokságban. A zárónapon hiába győzött a hajrában az Elfsborg, ezzel is csak a második helyen zárt.

Intertotó-kupa: döntetlenjével továbblépett az Elfsborg 2008. július 27. 18:55 Továbbjutott a labdarúgó Intertotó-kupa harmadik fordulójából a svéd Elfsborg, miután 0-0-s döntetlent ért el a lett FK Riga otthonában.

Intertotó-kupa: hátrányban várja a Stuttgart a visszavágót 2008. július 19. 18:01 Egygólos vereséget szenvedett a Stuttgart a labdarúgó Intertotó-kupa harmadik fordulójának első fordulójában.