KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "DEBRECENI VSC-TEVA"
Kelet-Magyarország–Budapest 2-0 2014. december 7. 23:38 A címvédő DVSC hazai pályán 2-1-re legyőzte az MTK-t az NB I idei utolsó fordulójának vasárnap esti zárómeccsén. A Kondás-együttes rosszul rajtolt a szezonban, most azonban már ötödik győzelmét aratta zsinórban. A fővárosiak a vereségük ellenére a második helyen telelhetnek. A nap másik összecsapásán a DVTK a hosszabbításban verte otthon az Újpestet.

A Loki nem nyert, a DVTK halasztást kért 2014. december 3. 21:25 A Debrecen 1-1-es döntetlent ért el szerdán a másodosztályú Sopron vendégeként a labdarúgó Ligakupa nyolcaddöntőjében, a párharc első mérkőzésén. A visszavágót a jövő héten játsszák.

Loki-ötös, Miriuta: Egyre jobbak leszünk 2014. december 1. 08:30 A címvédő Debrecen nagyon könnyedén, 5-0-ra legyőzte a Nyíregyházát a labdarúgó NB I 16. fordulójának első vasárnapi mérkőzésén. A DVSC ezzel hét mérkőzésesre nyújtotta veretlenségi sorozatát a bajnokságban, s ezeken a találkozókon hat győzelem mellett mindössze egy döntetlent játszott. Döntetlennel debütált a Győri ETO FC kedden kinevezett vezetőedzője, Miriuta Vasile, csapata ugyanis egy utolsó pillanatokban kapott góllal 2-2-re végzett a vendég Pakssal.

A Debrecen sorompót mutatott a Vidinek! 2014. október 19. 18:47 A címvédő Debrecen 2-1-re nyert a listavezető, mindeddig százszázalékos Videoton otthonában a labdarúgó NB I 11. fordulójának vasárnapi rangadóján.

Lebőgött a Loki, vízifoci Kecskeméten 2014. szeptember 13. 21:01 A találkozó előtt nyeretlen Pécs nagy meglepetésre 2-0-ra győzött a címvédő Debrecen otthonában a labdarúgó NB I hetedik fordulójának első szombati mérkőzésén. A PMFC ezt megelőzően legutóbb május 10-én nyert mérkőzést az NB I-ben, a DVSC ebben a szezonban hazai környezetben eddig százszázalékos volt, s még gólt sem kapott. A pálya használhatatlansága miatt az 58. percben, 1-1-es állásnál félbeszakadt a Kecskemét-Győr mérkőzés.

A Loki sem éli meg az őszt Európában 2014. augusztus 28. 22:40 Nem maradt állva magyar csapat a nemzetközi hadszíntéren augusztus végére. Csakúgy, mint hat éve, most is a berni Young Boys ejtette ki a debrecenieket a második számú európai kupasorozat selejtezőjének utolsó szakaszában (ezúttal 3-1-es összesítéssel). A Loki nyolc sárgával és egy pirossal (Seydi) fejezte be a csütörtök esti, hazai, gól nélküli visszavágót.

Hogy lesz ebből főtáblára jutás, Loki?! 2014. augusztus 21. 21:30 Három fejesgólt is kapott a DEBRECEN labdarúgócsapata Bernben, a Young Boys elleni El-rájátszás csütörtöki első felvonásán. A szünetben még 1-1-re állt a magyar bajnok a Stade de Suisse-ben, de később két szögletet követően is kapitulált, amihez bosszantó hibák is kellettek. A Loki nehéz, de nem reménytelen helyzetből várhatja az egy hét múlva sorra kerülő visszavágót.

Elköszönt a BL-től a magyar bajnok 2014. augusztus 5. 21:35 A hosszabbításban kapott fejesgól miatt KIESETT a Bajnokok Ligájából (a selejtező harmadik fordulójában) a magyar bajnok DEBRECEN labdarúgócsapata kedd este Fehéroroszországban. A meccset 3-1-re nyerte a BATE, amely fordítani tudott a jól kezdő, de a 37. perctől emberhátrányban küzdő Loki ellen. Selim Bouadla kiállításáért drága árat fizetett a DVSC, Nenad Novakovic kapus is rossz napot fogott ki. A hajdúságiak számára vigaszt jelenthet, hogy az Európa-liga-playoffban folytathatják a nemzetközi kupaszereplést.

Ez a Loki kezdője Fehéroroszországban 2014. augusztus 5. 18:53

Immár a Loki az esélyes a BL-playoffra! 2014. július 29. 22:29 Előnnyel utazhat a fehéroroszországi visszavágóra a magyar bajnok, amely továbbjutása esetén a BL-csoportkörért játszhatna (és már biztosan folytathatná ősszel a nemzetközi porondon). L´Imam Seydi a hosszabbításban ziccert puskázott el, de így is elégedett lehetett a Loki mestere. A visszavágót egy hét múlva rendezik.