KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CSORDÁS CSABA"
Hosszabbítás után jutott tovább a KTE 2008. október 22. 16:13 A Kecskemét jutott a labdarúgó Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé, miután hosszabbítás után 2-2-re végzett idegenben a REAC együttesével. A Bács-Kiskun megyei csapat Csordás Csaba révén szerzett vezetést, igaz, a támadó korábban egy tizenegyest elhibázott. A 74. percben Torma Gábor büntetőből egyenlíteni tudott, de a hosszabbításban a csereként beállt Francis Litsingi gólja mindent eldöntött, Nyerges Krisztián csak egyenlíteni tudott. A KTE végül 3-3-s összesítéssel lépett a következő körbe.

Száztíz százalék kellett a Győr ellen 2008. szeptember 8. 13:29 A hírös városiak egyik kedvence, a népszerű "Csori", azaz Csordás Csaba hitt abban, hogy a papíron jóval esélyesebb győriek ellen meg lehet szerezni az első hazai győzelmet a magyar labdarúgó élvonalban. Így is lett. A játékos szerint a bravúrhoz ezúttal száztíz százalékos teljesítmény kellett a 3. fordulóban elmaradt és vasárnap bepótolt találkozón, és legalább ennyire lesz szükség ezen a hétvégén a Siófok ellen is.

Sorozatban nyolcadszor győzött a KTE 2008. április 26. 21:16 Továbbra is őrzi négy pontos előnyét az NB II Keleti csoportjában a Kecskeméti TE labdarúgócsapata. A listavezető lila-fehér alakulat a 24. fordulóban 3-0-ra verte meg a Baktalórántházát.