KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "COVENTRY CITY"
Traktorra fel! - fogadási blog 2011. szeptember 19. 18:02 A vasárnapi parkolópálya után ismét a sztrádán dübörög tovább a napituti busza, bloggerünk ugyanis ismét jelentkezett. Kicsit későn, de nem túl későn. Ma este angol, norvég és kelet-közép-európai összecsapásokért szoríthatunk, már aki úgy véli, érdemes elidőzni alkalmi jósunk tippjei fölött. Ja, és a fura címnek is megvan az oka...

Kékvérű bérgyilkosok, profi munka volt! 2009. március 7. 15:22 A Chelsea FC jutott elsőként az angol labdarúgó FA Kupa elődöntőjébe, miután teltház előtt idegenben verte két góllal a második vonalban szereplő, szebb napokat is megélt Coventry Cityt. Mindkét félidőre jutott egy-egy londoni gól, Didier Drogba és Alex volt eredményes. A Manchester United szombat este látogat Gera Zoltánék otthonába, a Fulhamhez. Vasárnap az Everton és a Middlesbrough feszül egymásnak, az Arsenal még a nyolc közé jutásért meccsel a Burnleyvel. Az elődöntők sorsolását vasárnap este 19:45 órakor rendezik.

Idegenben nyert a Fradi testvércsapata 2009. március 4. 22:48 Idegenben aratott fontos győzelmet a Sheffield United együttese az angol másodosztályú labdaúrógliga (Championship) 36. fordulójában. A Ferencvárossal közös tulajdonoson osztozó csapat a Coventry Cityt verte 2-1-re, ezzel már a hatodik pozicióban vannak. A harmadik helyen álló Birmingham City hazai környezetben nyert 1-0-ra a Bristol City ellen.

Továbbment Gera csapata az FA-kupában 2009. február 24. 22:53 Két megismételt mérkőzést játszottak le az angol FA-kupa nyolcaddöntőjében. Az egyik találkozónak magyar érdekeltsége is volt, hiszen Gera Zoltán csapata a Fulham hazai pályán fogadta a másodosztályú Swansea gárdáját.