KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CONNECTICUT_SUN"
Elődöntős a Liberty és a Silver Stars 2008. szeptember 23. 07:56 A New York Liberty idegenben, a San Antonio Silvers Stars hazai pályán nyert az amerikai női kosárlabda-bajnokság rájátszásában a negyeddöntő harmadik mérkőzésén, így mindkét győztes csapat bejutott az elődöntőbe, amely egyben a főcsoport fináléját is jelenti. A két továbbjutó gárda nem azonos ágon szerepel.

Szerény és munkamániás az MKB légiósa 2008. július 4. 09:03 Hazatért kéthetes amerikai útjáról Török Zoltán, az MKB Euroleasing Sopron női kosárlabdacsapatának ügyvezetője. A sportvezető útjának fő célja az volt, hogy személyes tapasztalatokat szerezzen a bajnok és Magyar Kupa-győztes együttes új szerzeményéről, Amber Holtról.

Kosárlabda, WNBA: hazai pályán nyert a Comets, idegenben a Sun 2008. június 17. 09:51 Hazai pályán nyert a Houston Comets, idegenben a Connecticut Sun az amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszának legutóbbi játéknapján. Előbbiek az Atlanta Dream, utóbbiak a Seattle Storm csapatánál bizonyultak jobbnak.

Kosárlabda, WNBA: otthon nyert a Seattle, idegenben a Connecticut 2008. június 2. 07:13 Az észak-amerikai női kosárlabda-bajnokság (WNBA) alapszakaszában Chicagóban a pályaválasztó Sky ellen nyert két ponttal a Connecticut Sun, míg a Seattle Storm hazai pályán bizonyult jobbnak minimális különbséggel a Houston Comets csapatánál.