KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "CAGLIARI"
Chelsea-ikonra bízták a Cagliarit 2014. december 26. 21:33 Gianfranco Zola lesz az olasz labdarúgó-bajnokságban 18., kieső helyen álló Cagliari vezetőedzője. Elődjét, a cseh Zdenek Zemant kedden menesztették.

Elbír-e a Cagliari a Milannal? - körkép 2014. október 29. 16:38 Nem csak hétközi kupacsatározások sűrítik a topligák programját: Olaszországban teljes bajnoki fordulót rendeznek, amely a keddi Sassuolo-Empoli meccsel (3-1) indult, és a csütörtök esti Verona-Lazióval zárul. Az SH fogadási bloggere, Játékos Jenő beszámol várakozásairól.

Tudsz te, ha akarsz, Milan! 2013. szeptember 1. 22:40 VIDEÓ! A szebbik arcát mutatta a Milan a Cagliari ellen, a Serie A 2. fordulójában, és begyűjtötte első pontjait az olasz bajnoki szezonban vasárnap. Robinho trükkös akció végén talált be a nyolcadik percben, Balotelli is kivette a részét a sikerből egy gólpasszt érő lövéssel és egy közeli bombagóllal. A Milan annyit adott ki magából, amennyit kellett egy potenciális középcsapat ellen. A szárdoknak némi vigaszt nyújthat, hogy Marco Sau szerezte a meccs találatát (ha nem a fordulóét).

Megkönnyezte Ranieri az Inter sikerét 2012. március 9. 22:37 Hatalmas küzdelemben az éppen pénteken 104 éves Inter végül 2-0-ra győzött a Chievo vendégeként a Serie A 27. fordulójában, ezzel megszakította január 22. óta tartó nyeretlenségét. A milánóiak nyolcadik nekifutásra tudtak ismét győzni a ligában, mindezt Samuel 87. és Milito 90. percben szerzett fejesgóljaival. A hősies diadalt az oldalvonalnál álló Ranieri mester is megkönnyezte, csapata felszabadultan fogadhatja a Marseille-t a keddi BL-meccsen. A Napoli 6-3-ra verte a Cagliarit.

Milan-diadal, nem nyugodhat meg a Juve 2012. január 29. 22:36 VIDEÓK! A Milan nem engedte meg magának azt a luxust, hogy a Serie A 20. fordulójának zárómeccsét ne nyerj meg. A címvédő Zlatan Ibrahimovic szenzációs szabadrúgásgólja, Antonio Nocerino és Massimo Ambrisini lövéseivel 3-0-ra verte a Cagliarit. A diadallal egy pontra megközelítették a piros-feketék az éllovas Juventust. Maxi López a kispadon ücsörgött, Pippo Inzaghi pedig lehet, hogy utolsó meccsén lépett pályára Milan-mezben.

Elbírt a Cagliarival az Inter! 2011. november 19. 19:55 VIDEÓK! Közönségszórakoztatásról szó sem volt, de Sneijder nélkül is megszerezte idénybeli harmadik győzelmét az Inter az olasz bajnokságban, miután 2-1-re legyűrte Szardínia büszkeségét, a Cagliarit szombat este. Thiago Motta erősen vitatható körülmények között juttatta előnyhöz a hazaiakat, aztán Sneijder helyettese, Coutinho tett rá még egy lapáttal. Így még Larrivey szépítése is belefért a hajrában.

Oktatott a Lazio Szardínián 2011. október 30. 22:53 A Lazio visszakapaszkodott az olasz bajnoki dobogóra, miután idegenben 3-0-ra leiskolázta a Cagliarit a 10. forduló záró mérkőzésén. Miroslav Klose ismételten eredményes volt, hat találatával hármas holtversenyben második a góllövőlistán, amelyet az udinei Antonio Di Natale vezet. A Sasok két és fél hónapja, a 2. fordulóban kaptak ki legutóbb a Serie A-ban, akkor a Genoa tréfálta meg őket.

A bajnoki rajtot is elszúrta a Roma 2011. szeptember 11. 17:00 VIDEÓK! Az Európa-liga-kiesés után a bajnoki rajton sem termett babér a Romának, amely odahaza esett hasra a Cagliaritól. Gól nélküli első félidő után egy egyéni hiba kellett a vendégek vezető találatához, majd José Ángel tovább rontott csapata és saját helyzetén, amikor kiállíttatta magát. A végén El Kabir döfte le a bikát, így De Rossi emelése már nem osztott a 97. percben. Luis Enriquét már most utálják az Olimpicóban.

Újra kirúgták a volt olasz kapitányt 2011. augusztus 12. 22:25 Még várni kell a Serie A rajtjára, de máris megtörtént az első edzőváltás az olasz labdarúgó-bajnokság. Az áldozat nem más, mint a korábbi szövetségi kapitány.

Korábbi interes ász a Cagliariban 2011. július 22. 18:02