KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "BASZK_LABDARUGO_VALOGATOTT"
Kifütyülték Xabi Alonsót 2010. december 30. 13:31 Két világbajnokkal, Xabi Alonsóval és Javi Martínezzel a soraiban nyert a baszk nemzeti csapat Venezuela legjobbjai ellen 3-1-re szerda este Bilbaóban. A 38 ezres szurkolótábor nem várt fogadtatásban részesítette előbbit, kifütyülte a Real és Spanyolország sikeréért is küzdő klasszist, aki a második félidőben állt be. A baszk együttes három év után állt össze ismét, és a szünet után hátrányból fordította meg a meccset.

Vébégyőztesekkel áll ki Baszkföld 2010. december 29. 18:18 Teltházas futballünnep várható szerda este 20:45-től a bilbaói Katedrálisban, a San Mamésben, ahol három év után ismét pályára lép a baszk futballválogatott. Venezuela az ellenfél. Két világbajnokkal állnak ki a hazaiak, Xabi Alonsóval és Javi Martínezzel.