KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "AUSZTRAL_FERFI_VIZILABDA_VÁLOGATOTT"
Magyar kiütés Szingapúrban 2011. július 13. 17:32 Hétgólos, 15-8-as győzelmet aratott a magyar férfi vízilabda-válogatott a sanghaji vébé előtti utolsó felkészülési mérkőzésén, Ausztrália ellen. Egy nappal korábban mumusunkat, Szerbiát győztük le 12-11-re a szingapúri edzőtáborban.

Vízilabdagála az ausztrálok ellen 2011. június 17. 19:51 Tíz góllal nyert a magyar férfi vízilabda-válogatott Ausztrália legjobbjai ellen a péntek esti, kaposvári barátságos mérkőzésen.

Tizennéggyel vertük az ausztrálokat 2010. február 24. 22:18 Hengerelt a magyar férfi vízilabda-válogatott a 4. Volvo Kupáért kiírt nemzetközi torna szerdai nyitónapján, 14 góllal verte Ausztráliát, a pekingi olimpia nyolcadik helyezettjét Hódmezővásárhelyen.

Peking 2008, vízilabda: a görögöké lett a hetedik hely 2008. augusztus 24. 05:47 A görög férfi vízilabda-válogatott a hetedik helyen zárt a pekingi olimpia vízilabdatornáján, miután vasárnap 9-8-ra megverte Ausztráliát.

Peking 2008, férfi vízilabda: Ausztrália maratoni csatában nyert 2008. augusztus 22. 07:05 Az ausztrál válogatott nyerte a férfi vízilabda-torna 7-10. helyért vívott helyosztóját, és így továbbra is van esélye a hetedik hely megszerzésére.

Peking 2008, férfi vízilabda: döntetlent játszott Montenegró 2008. augusztus 18. 08:29 Nem bírt Montenegró férfi vízilabda-válogatottja Ausztráliával, az A csoport számukra utolsó mérkőzésén 5-5-ös döntetlen született.

Kiszenvedett pólósiker Ausztrália ellen 2008. augusztus 16. 10:37 Magyarország egygólos győzelmet aratott Ausztrália ellen a pekingi olimpia férfi vízilabda tornájának negyedik fordulójában. Álmos kezdésünk után a második negyedben jött a remek magyar folytatás, de ellenfelünk a második félidőben feljött és nyílttá tudta tenni a mérkőzést, amelyet végül csak nagy nehézségek árán sikerült megnyernünk. Az A csoportban együttesünk így tovább is őrzi veretlenségét és végképp elérhető közelségbe került a csoportgyőzelem, az ausztrálok második vereségüket szenvedték el.

Peking 2008, férfi vízilabda: Ausztrália hárommal verte Kanadát 2008. augusztus 14. 11:06 Ausztrália három góllal bizonyult jobbnak Kanadánál a pekingi olimpiai férfi vízilabda tornájának harmadik fordulójában. A „magyar” csoportban Ausztrália második győzelmét aratta, a kanadaiak harmadik vereségüket szenvedték el.