KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ATP_MONTREAL"
Djokovics kárpótolhatja a szerbeket 2011. augusztus 13. 22:47 Mardy Fish jutott először a döntőbe a 2,43 millió dolláros montreali férfi tenisztornán, miután a szombati elődöntőben 6:4, 6:3-ra győzte le Janko Tipszarevicset. Így biztosan elmarad a szerb házidöntő, de arról a világelső Novak Djokovics gondoskodhat, hogy ne záruljon számukra teljes kudarccal a nap, ha legyőzi az őt már ötször felülmúló Jo-Wilfried Tsongát.

Djokovics: jöhet a Federer-verő Tsonga 2011. augusztus 13. 11:34 Valósággal átgázolt negyeddöntőbeli ellenfelén Novak Djokovics a montreali Rogers Cupon, 6:2, 6:1-re verte a francia Gael Monfilst, megszerezve 51. győzelmét idei 52. mérkőzésén. Serena Williams is továbbjutott a torontói elődöntőbe három szettben, a következő meccsen a favorittal, a fehérorosz Viktorja Azarenkával találkozik. Testvére, Venus Cincinnatiban sem indul a US Open előtt.

Federer Nadal sorsára jutott, kiesett 2011. augusztus 12. 09:05 Nem tudott visszavágni Roger Federer a wimbledoni vereségért Jo-Wilfried Tsongának, a francia kitűnő játékkal három szettben győzte le a nyolcaddöntőben a svájci zsenit, aki Rafael Nadal és Andy Murray után a harmadik vezéráldozat a montreali 2,43 millió dolláros tenisztornán.

Djokovics idei 50. győzelmét aratta 2011. augusztus 11. 21:51 Marin Cilic egy szetten át tartotta a lépést Novak Djokoviccsal, majd a világelső belendült és idei 50. győzelmét aratta, egyben bejutott a nyolc közé a montreali 2,43 millió dolláros férfi tenisztornán.

Federer máris visszavághat Wimbledonért 2011. augusztus 10. 19:28 Sikerrel tért vissza, és a 3. fordulóban máris visszavághat a Wimbledon óta először pályára lépő Roger Federer angliai legyőzőjének, Jo-Wilfried Tsongának a montreali 2,43 millió dollár összdíjazású férfi tenisztornán.