Véget ért az Újpest rossz sorozata!

Szerző: shLétrehozva: 2011. szeptember 10. 17:14
Nyolcadik próbálkozásra csak összejött a győzelem az Újpestnek a honi labdarúgó-bajnokságban. A lila-fehérek nagyon hosszúra nyúlt nyeretlenségi sorozata az újonc Pécs elleni 4-1-gyel szakadt meg szombaton, a Szusza Ferenc Stadionban.

Az Újpest gyorsan kétgólos előnybe került, majd a folytatásban is jobban játszott, mint az újoncként remekül rajtolt Pécs, amely jelenleg a tabella harmadik helyén tanyázik. A szünet után a szépítés meghozta a baranyaiak játékkedvét, többet kezdeményeztek, helyzeteik is akadtak, csakhogy ezek kimaradtak, miközben a hajrában az Újpest újabb két gólt szerzett.

Már csak a Ferencváros és a ZTE nyeretlen a bajnokságban - a két, nemrég edzőváltáson átesett együttes vasárnap éppen egymás ellen próbálkozhat az első siker megszerzésével.

NB I, 8. FORDULÓ:
Újpest-Pécs 4-1 (Dvorschák 13., Mihajlovics 18., Kabát 85. - 11-esből, Rajczi 92., ill. Andorka 51.)