Spanyol Kupa: a Sevilla az elődöntőben

Szerző: shLétrehozva: 2011. január 18. 23:54
A Sevilla rég nem látott szórakoztató és eredményes játékkal 3-0-ra legyőzte odahaza a Villarrealt, ezzel elsőként kvalifikálta magát a labdarúgó Spanyol Kupa elődöntőjébe.

SPANYOL KUPA, NEGYEDDÖNTŐ, VISSZAVÁGÓ:
Sevilla-Villarreal 3-0 (Renato 7., Kanoute 47., Alexis 50.)

A Villarrealban elért 3-3-as döntetlent követően a sevillaiak számítottak esélyesebbnek, de erre a fölényes sikerre talán még szurkolóik sem számítottak. A 6-3-as összesítéssel továbblépett alakulat a Real Madrid-Atlético Madrid párharc győztesével meccselhet a Copa Del Rey döntőjéért. Itt az első meccset 3-1-re a Real nyerte, csütörtökön visszavágó a Calderónban.

A másik ágon Betis-Barcelona (az első meccsen: 0-5), illetve Deportivo-Almería (0-1) összecsapásokat rendeznek szerdán.