Labdarúgó NB II, Nyugati csoport: nem volt riválisa a Pécsnek

Szerző: shLétrehozva: 2008. november 15. 18:25
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság Nyugati csoportjának 15. fordulójában biztos győzelmet aratott hazai pályán a Pécs a zalaegerszegi tartalékok ellen.

LABDARÚGÓ NB II, NYUGATI CSOPORT, 15. FORDULÓ
PÉCSI MFC – ZTE II 3-0 (2-0)
Pécs, 1000 néző, vezette: Erdős J. (Viszokai L., Beidek A.)
PÉCS: Herbert – Simonfalvi, Lantos, Szabados, Törtei – Sipos, Szalai – Nagy O. (Wittrédi, 79.), Berdó, Koplárovics (Nagy A. 87.) – Horváth Zs. (Lovrencsics, 78.). Vezetőedző: Róth Antal.
ZALAEGERSZEG: Pogacsics – Bozsoki, Balogh, Borsos, Rácz (Hegedűs, 67.) – Zsömlye, Horváth II A., Kámán, Petneházi (Pintér, 85.) – Fülöp, Délczeg 5 (Kottán Gy., 75.). Vezetőedző: Dobos Sándor.
Gólszerző: Berdó (13.), Nagy O. (18.) Szalai (58.)
Sárga lap: Borsos (7.), Horváth II A. (33.)
Kiállítva: Bozsoki (73.)

A 10. percben Horváth Zsolt remekül cselezett jobboldalon, aztán az alapvonalhoz közel, laposan belőtte a labdát, amit az érkező Berdó Balázs 6 méterről, középről a kapu közepébe vágott. 1-0

18. percben Nagy Olivér 20 méterről végezhetett el szabadrúgást, amit a kaputól 5 méterre Szabados József ügyesen átlépett, így a labda a kapu baloldalában kötött ki. 2-0

Az 58. percben Horváth Zsolt jobbról, félmagasan adott be, majdnem az öt és feles sarkáról, amit Szalai Tamás, egyből, öt méterről, jobbal a kapu közepébe lőtt. 3-0

A 73. percen Bozsoki Imre gólhelyzetben visszarántotta Horváth Zsoltot, ezért villant számára a piros lap.

EDZŐSZEMMEL
Róth Antal: – Helyenként jól játszottunk, a meccs képe alapján megérdemelten nyertünk. Szépen búcsúztunk lelkes közönségünktől.
Dobos Sándor: – Az első 20 percen megilletődötten játszottunk. Amikor 2-0 volt az állás, már nem volt visszaút egy ilyen jó csapat ellenében, bár később már megfelelően fociztunk.