Hasmenés után visszatértek és nyertek...

Szerző: SHLétrehozva: 2011. október 12. 19:57
A Kecskemét-Paks Ligakupa-mérkőzésen a hazai futballisták a 30. percben levonultak a pályáról, a delmagyar.hu honlap arról számolt be, hogy a hangosbemondó szerint hasmenés volt a jelenetsor oka, ugyanakkor a lelátón elterjedt pletykák szerint a játékosok így tüntettek elmaradt bérük miatt. A futballisták egy perc után visszatértek. Az NB I-ben listavezető Debrecen a labdarúgó Ligakupa csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában Mezőkövesden győzött, ezzel továbbra is veretlen a sorozatban. Az Újpest Szolnokon nyert, a Honvéd a bajnoki címvédő Videotonnal ikszelt, míg a Ferencváros a hajrában egyenlített Kaposvárott - utóbbi kettő megszerezte első pontját saját csoportjában.

LIGAKUPA, 4. FORDULÓ:
A-csoport:
Győr-Zalaegerszeg 3-1 (1-0)
Pápa-Haladás 1-0 (0-0)
A csoport állása: 1. Pápa 7 pont (9-2), 2. Haladás 7 (6-4), 3. Győr 3, 4. ZTE 1.