Fio, Valencia: jobb későn, mint soha!

Szerző: SHLétrehozva: 2013. november 7. 21:04
EURÓPA-LIGA. Az utolsó negyedórában fordított a Valencia St. Gallenben, az utolsó hét percben állt fel hátrányból a Fiorentina Zsilvásárhelyen, az Európa-liga csoportkörének negyedik fordulójában, kora este. Mindkét együttes kvalifikálta magát ezzel az egyenes kieséses szakaszba.

A Salzburg Gulácsi Péterrel a kapuban folytatta győztes sorozatát (immár 11 tétmeccsen át tart), és tavasszal is láthatjuk majd az El-ben.

A bolgár Ludogorec is ott lesz a legjobb 32-ben, akárcsak az Esbjerg, a Dnipro, a Rubin Kazany. A Frankfurt vereségével minden nyitott maradt az F jelű kvartettben.

EURÓPA-LIGA, CSOPORTKÖR, 4. FORDULÓ

St. Gallen-Valencia 2-3 (1-1)
G.: Besle (37.), Karanovic (66.), ill. Piatti (30., 76.), Canales (86.)
Kiállítva: Montandon (56.) - a St. Gallenből

Pandurii-Fiorentina 1-2 (1-0)
G.: Oliveira (32.), ill. Matos (86.), Borja Valero (92.)

Pandurii 1-2 Fiorentina All Goals by all-goals

El, az összes kora esti végeredmény: APOEL-Bordeaux 2-1, Dnipro-Pacos Ferreira 2-0, Esbjerg-Elfsborg 1-0, Ludogorec Razgrad-Csernomorec Odessza 1-1, Makkabi Tel-Aviv–Frankfurt 4-2, Maribor–Zulte-Waregem 0-1, Pandurii-Fiorentina 1-2 (vendéggólok: Matos, Borja Valero), PSV-Dinamo Zagreb 2-0, Standard Liege-Salzburg 1-3, St. Gallen-Valencia 2-3 (vendéggólok: Piatti-dupla, Canales), Kuban Krasznodar-Swansea 1-1, Rubin Kazany-Wigan 1-0.