Elődöntős a Cor és a Boca

Szerző: SHLétrehozva: 2012. május 24. 10:42
A brazil Corinthians és az argentin Boca Juniors is páholyból várja elődöntőbeli ellenfelét a Libertadores-kupában, miután szerdai esti mérkőzése véghajrájában biztosította be a továbbjutását. A Cornak az Inter és a Roma által is körbeudvarolt Paulinho 87. percben szerzett gólja kellett ehhez (összesítés: 1-0), míg a Boca a 90. percben egyenlített a Fluminense otthonában (Santiago Silva), elkerülve ezzel a hosszabbítást.

Az elődöntőben összejöhet a brazil házi csata, ha a Santos meg tudja fordítani a párharcot a Vélez ellen (idegenben 1-0-ra kikapott), ebben az esetben ugyanis a Corral mérkőzne.

A Boca chilei vagy paraguayi riválist kap (Universidad de Chile-Libertad, az első mérkőzésen, Paraguayban 1-1).