Dzsudzsák kezdett, az Anzsi győzött

Szerző: shLétrehozva: 2011. augusztus 21. 20:58
VIDEÓ! Az Anzsi Mahacskala a felsőházban maradás tekintetében roppant fontos, 2-1-es győzelmet aratott a Dinamo Moszkva ellen az orosz Premjer Liga 21. fordulójában. A meccsen Dzsudzsák Balázs kezdett és 78 percet kapott, voltak jó beadásai, de a gólokból nem vette ki a részét. A mahacskalaiak ezzel a sikerrel a negyedik helyre léptek fel - a felsőház az első nyolc pozícióban lévő együttest érinti.

PREMJER LIGA, 21. FORDULÓ:
ANZSI MAHACSKALA-DINAMO MOSZKVA  2-1 (1-1)
Mahacskala, Gyinamo Stadion, vezette: Vlagyiszlav Bezborodov.
ANZSI: Revisvili - Tagirbekov, J. Carlos, Hadzsibekov (Ivanov, 46.), R. Carlos (Kebe, 93.), Angbva - Zsirkov, Akmedov, Dzsudzsák (Holenda, 78.) - Bussufa, Prudnyikov.

Kispad: Makarov (kapus), Kebe, Holenda, Agalarov, Ivanov, M. Hajijev, Ibragimgadzjev.
DINAMO: Sunyin - Fernandez, Lumic, Wilkshire (Misimovic, 79.), Garnet - Juszupov (Ropotan, 46.), Kokorin, Szamedov, Szemsov - Voronyin, Kuranyi.
Kispad: Gabulov (kapus), Ropotan, Epureanu, Misimovic, Dujmovics, Karjaka, Szapeta.
Gólszerző: Bussufa (22.), Prudnyikov (71.), ill. Voronyin (44.)
Sárga lap: Juszupov (41.), Kuranyi (56.), Lumic (70.), Szamedov (83.), Garnet (85.)
A TALÁLKOZÓ ÖSSZEFOGLALÓJA:

A 21. forduló eredményei:
Amkar Perm-Rubin Kazany 1-1 (1-0)
CSZKA Moszkva-Tom Tomszk 3-0 (0-0)
Krilja Szovjetov-Zenit Szentpétervár 2-5 (1-4)
Terek Groznyij-Rosztov 1-1 (0-1)
Szpartak Nalcsik-Szpartak Moszkva 1-1 (1-0)
Kuban Krasznodar-Volga Nyizsnij Novgorod 5-0 (2-0)
Lokomotiv Moszkva-FK Krasznodar 1-0 (1-0)
Anzsi Mahacskala-Dinamo Moszkva 2-1 (1-1)
ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:
96. Vége a meccsnek! Dzsudzsákék nyertek! 2-1!
95. Úúúúú! Ropotan bombázott távolról kapura, de a portás fogta.
93. Anzsi-csere: Kebe be, Roby Carlos le.
Öt perc a hosszabbítás.
85. Garnet-sárga.
83. Szamedov-sára.
79. Dinamo-csere: Misimovic be, Wilkshire le.
78. Ennyi volt Dzsudzsáknak, Holenda váltja.
Dzsudzsi teljesítménye
71. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Újra vezetnek Dzsudzsákék: Ivanov ívelt középre jobbról, az ötös elé beérő Prudnyikov belepiszkált a pattogó labdába, így az 7 méterről a megtévesztett kapus mellett a kapuba pattogott. Hiába nyújtózkodott Sunyin, nem érte el a golyót. 2-1!
70. Lumic-sárga.
61. Szamedov rakta kapu mellé milliméterekkel a labdát középről, 27 méterről. Nem sokon múlt.
56. Kuranyi-sárga.
52. Úúúúú! Voronyin lőtt el centikkel keresztbe 11 méterről, a jobbösszekötő helyéről.
48. Úúúú! Kokorin durrantott 19 méterről, középről kapura, Revisvili csak öklözni tudott.
Dinamo-csere: Ropotan be, Juszupov le.
Anzsi-csere: Ivanov be, Hadzsibekov le.
46. Folytatják.
45+3. Vége a félidőnek! Összességében igazságos az iksz, a játékrész első fele inkább ahazaiaké volt, a második a látogatóké. 1-1!
44. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Góllá érett a vendégfölény: Kokorin harcolta ki a helyzetet Voronyinnak, amikor megnyúlva jobbról még középre tudott adni. Az ukrán csatár bent érkezett és 3 méterről már nem volt nehéz dolga. 1-1!
41. Juszupov-sárga. Bussufát rántotta le.
38. Úúúúú! Szemsov bikázott az ötösről (!) az égbe! Mekkora ziccer, igaz, rátartottak eg kicsit.
35. Voronyin lőtt 20 méterről, középről, de lapos kísérletét fogta a kapus.
A bekapott gólt követően a Dinamo kicsit kezdeményezőbb lett.
32. Kokorin lőtt 8 méterről, fordulásból, a jobbösszekötő helyéről fölé.
Hatalmas az iram, egy szavunk sem lehet.
26. Úúúúú! Dzsudzsák adott kapu elé mesterien balról, bent Prudnyikov érkezett, de az ötös vonaláról centikkel fölékaratézta a labdát.
22. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Prudnyikov szerzett labdát a vendégek térfelén, vezette egy darabig, majd a középen kilépő Bussufához adott. Zsirkov beijesztett, de nem ért a labdához, két dinamós majdnem összerúgott, így lett tökéletes Bussufának, aki 13 méterről, középről kilőtte a bal alsót. Vezetnek Dzsudzsákék! 1-0!
21. Prudnyikov fejelt 7 méterről mellé egy balról érkezett beadá után.
11. Úúúúú! Juan Carlos fejelt centikkel fölé középről, 11 méterről.
Szállj, repülj Dzsudzsi!
10. Fernandez fejelt 13 méterről, középről fölé egy jobbról érkező szögletet követően.
Lassan vége az első tíz percnek, elég kiegyenlített a meccs. Helyzet még nem volt.