Drámai meccsen botlott a listavezető

Létrehozva: 2012. május 1. 23:04
A Montpellier két pontot elhullajtott hazai pályán, miután csak 2-2-re végzett az újonc Évian ellen a Ligue 1 35. fordulójának nyitó mérkőzésén. A listavezető büntetővel szerzett vezetést, ám a vendégek fordítottak, majd hat perccel a vége előtt Olivier Giroud egyenlített. Ami a hosszabbításban történt, az valami egészen elképesztő: a háromperces ráadáson túllépve büntetőt kapott a Montpellier, majd az azt követő dulakodás nyomán hárman is piros lapot kaptak. Mire Souleymane Camara elvégezhette a tizenegyest, már a 99. percben jártunk - nem csoda, hogy gyatrán lőtte, és a kapus kiszedte a labdát a jobb sarokból. A szerdán pályára lépő Paris Saint-Germain három pontra feljöhet az éllovasra, és három fordulója lesz, hogy megfordítsa a sorrendet.

LIGUE 1, 35. FORDULÓ:
Montpellier-Évian 2-2 (Belhanda 42. - 11-esből, Giroud 84., ill. Kahlenberg 44., Bérigaud 69.)