Dörzsölhetik a tenyerüket a bayernesek

Szerző: SHLétrehozva: 2012. november 3. 17:31
Sorban botlanak a Bayern-riválisok: pénteken a Frankfurt hullajtott el két pontot, szombat délután a Dortmundot nullázta le a Stuttgart, és a Schalke..., nos a Schalke nem úszta meg ennyivel, otthagyta a fogát a Hoffenheim otthonában! A Királykékeknek nem volt szerencséjük, uralták a meccset, de meggyűlt a bajuk a kontrajátékkal. A 91. percben kapták a győztes gólt. Huszti Szabolcs ezúttal nem gyarapította pontjait a kanadai táblázaton, Hajnal Tamást pedig be sem cserélték a Signal-Iduna-Parkban, ahol bravúrt hajtott végre együttese.

BUNDESLIGA, 10. FORDULÓ

Szombat délutáni eredmények: Dortmund-Stuttgart 0-0 (Hajnalt nem cserélték be), Hoffenheim-Schalke 3-2, Hannover-Augsburg 2-0 (Huszti 87 percet játszott), Mönchengladbach-Freiburg 1-1, Nürnberg-Wolfsburg 1-0.

Korábbról: Frankfurt-Fürth 1-1.

Vasárnapi program: Leverkusen-Düsseldorf, Werder Bremen-Mainz.