Az Inter otthon, az utolsótól kapott ki

Szerző: SHLétrehozva: 2012. február 12. 16:52
Az Inter válsága tovább mélyült vasárnap délután: hazai pályán kapott ki az utolsó Novarától a Serie A 23. fordulójában. A milánóiaknál csak Sneijder nyújtott elfogadható teljesítményt, a többiek csalódást okoztak. Vajon meddig maradhat Ranieri?

SERIE A, 23. FORDULÓ:

INTER-NOVARA 0-1 (0-0)

Milánó, San Siro, vezette: Carmine Russo.

INTER: Júlio César - Zanetti, Córdoba, Lúcio, Chivu (Nagatomo, 69.) - Sztankovics, Cambiasso, Poli (Forlán, 62.) - Álvarez (Pazzini, 46.), Sneijder - Milito. Vezetőedző: Claudio Ranieri.

Cserék: Castellazzi - kapus, Pazzini, Forlán, Palombo, Obi, Ranocchia, Nagatomo.

NOVARA: Ujkani - Lisuzzo, Centurioni, Garcia - Dellafiore (Morganella, 14.), Porcari (Pesce, 46.), Radovanovics, Rigoni, Gemiti (Paci, 65.) - Jeda, Caracciolo. Vezetőedző: Emiliano Mondonico.

Cserék: Fontana - kapus, Rubino, Gabriel Silva, Morganella, Pesce, Paci, Rinaudo.

Gólszerző: Caracciolo (56.)

Sárga lap: Porcari (28.), Radovanovics (43.)

ONLINE KÖZVETÍTÉS:

90+3.: VÉGE!!! A Novara a San Siróból vitte el a három pontot.

Az Inter sorozatban ötödik meccsén nem tudott nyerni, ezúttal a tökutolsó Novara mért rá csapást, ráadásul a San Siróban. A vendégek nem alakították ki futószalagon a helyzeteket, de Caracciolo jól eltalált lövésére nem érkezett válasz. A Nerazzurriknál csak Sneijder csípkedte magát, egy ízben kis híján szétforgácsolta a felsőkapufát. Akkor már az ihletett formában védő Ujkani is verve volt. A hétközben hiába mondogatták úton-útfélen az Internél, hogy nincs edzőkérdés, Ranieri lassan felélheti valamennyi bizalmi tőkéjét. Az angol válogatottól távozó Fabio Capello beugrásra kész.

90+3.: Pazzini 8 méterről, izomból megküldte, de középre tartott. Elakadt Ujkaniban.

90.: Három perc a ráadás.

88.: Húúúú! Sneijder 18 méterről majdnem kettőtörte a felsőlécet. Hatalmas mázlival úszta meg a Novara.

87.: Forlán jobb oldali beadása elsuhant Cambiasso előtt.

83.: Ezúttal Sztankovics próbálkozott, de a kaput sem találta el.

81.: Sneijder 17 méteres szabadrúgása ki sem jött Ujkaniról.

79.: Radovanovics sípszó után elrúgta a labdát, második sárga lap, kiállítás!

79.: Morganella sárgult be.

74.: Caracciolo kis híján belepiszkált Rigoni beadásába. Ha sikerül, gól.

69.: Chivu elhagyta a pályát, Nagatomo áll be. Örülhet a japán turisra, akit ebben a pillanatban is mutat a kamera.

68.: Córdoba követett el taktikai szabálytalanságot, de Russo nem bünteti.

65.: Gemiti elhagyja a pályát, Paci száll be.

64.: Nyom az Inter, de komoly védést még nem kellett bemutatnia Ujkaninak.

62.: Poli lekocog a pályáról, Forlán a friss ember. Három támadóval rohamoz az Inter.

58.: García görcsöt kapott, ápolni kell.

56.: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL, 0-1!!!!!!!!

Egy kontra végén Caracciolo 23 méterről a jobb sarokba csavart. César repült, de nem érhetett oda. Érik a meglepetés!

52.: Milito tolt egyet befelé balról, de a lövése középre tartott, Ujkaninak könnyű dolga volt.

50.: Morganella rendesen odapakolt Sneijdernek, a lapot megúszta.

48.: Chivu beadására talán még a beadás jelző sem illik. A román nagyon elbaltázta.

46.: FOLYTATÓDOTT A MECCS. Álvarezt Pazzini váltotta az Internél, a másik oldalon Pesce állt be Porcari helyére.

--------------

45+2.: VÉGE A FÉLIDŐNEK. Az Internek helyzete sem igen volt, magasabb sebességi fokozatba kell kapcsolnia a szünet után.

45+2.: Sneijder 25 méteres szabadrúgása ismételten a sorfalról pattant le.

45.: Két perc a hosszabbítás.

43.: Radovanovics buktatta a lendületbe jövő Lúciót, sárga lap.

41.: Militót ugratták ki, de az assisztens behúzta a lest. Határeset.

37.: Poli és García találkozása nyomán akár büntetőt is fújhatott volna Russo. Nem tette.

35.: Sneijder szabadrúgása a sorfalról vágódott le.

33.: Az Inter most kezd megint éledezni, a Novara nagyon lábra kapott az elmúlt negyedórában.

29.: Caracciolo nem tudta elhúzni a labdát a kirobbanó César mellett. Nagyon veszélyes a vendégek támadója.

28.: Porcari rántotta le a megiramodó Polit, sárga lap.

25.: Sneijder lőtt keresztbe a balösszekötő helyéről. Majdnem beadás lett belőle, de Milito lekésett róla.

24.: Sztankovics beadása bűnrossz volt, az első emberben elakadt.

21.: Sok a szabálytalanság, de többnyire nem durvák. A nehéz talaj számlájára írhatók.

20.: Chivu nyújtott lábbal csúszott rá Porcarira, de Russo nem büntette.

16.: Cambiasso lépett rá Jeda sarkára, a cipő is leesett a novarai támadóról.

14.: Dellafiore megsérült, cserét kér. Morganella érkezik a helyére.

12.: A Novara beszorult a kapuja elé, csak idő kérdése, mikor kerül hátrányba.

9.: Sneijder 22 méterről tűzte rá, Ujkani kiszedte a bal sarokból.

7.: Sneijder lövése acélosabb volt Álvarezénál, de ez sem volt túlzottan veszélyes.

6.: Chivu száguldott el a bal szélen, de beadását lehúzta Ujkani.

5.: Álvarez próbálkozása közelebb áll a bedobáshoz, mint a kapuralövéshez.

3.: Porcari vérzik, Russo leparancsolta a pályáról, amíg le nem kezelik a sebet.

1.: AZ INTER KEZDETT. Jó szórakozást mindenkinek!

15:00. A San Siro erősen foghíjas, relatíve kevesen kíváncsiak a találkozóra. A nagy hideg sokakat távol tartott.

14:57. Az Inter nyolc gólt kapott előző két bajnokiján, azt megelőzően nyolc meccsen csak kétszer kapitulált. A Novara ellen minden adott, hogy visszatérjen a helyes útra.

14:55. A döntetlen nem tűnik valószínűnek, az Inter csupán hármat játszott 22 meccsen. Ez a legkevesebb a ligában.

14:52. A Novara aligha őrzi meg kapuját a góltól, ez eddig mindössze egyszer sikerült a most futó bajnoki idényben. Tíz meccsen viszont nem talált be.

14:50. Köszöntjük kedves Olvasóinkat, az Inter tíz perc múlva kezd otthon az újonc Novara ellen.