A PSG 2-0-ra vezetett, mégis búcsúzott

Létrehozva: 2011. október 26. 19:15
Nem akárhogyan állt bosszút a Dijon a Paris Saint-Germainen a hétvégi bajnoki vereségért (2-0 a Parc de Princesben), hiszen 0-2-ről fordítva 3-2-re nyerve ejtette ki a fővárosiakat a Francia Ligakupa 4. fordulójában.

A PSG arra sem hivatkozhat, hogy nélkülözte ászait, hiszen bár Javier Pastore nem játszott, Kevin Gameiro és Nené csak csere volt, de Mamadou Sakho, Diego Lugano, Jérémy Ménez, Mathieu Bodmer és Christophe Jallett mind-mind alapembernek számít.

Pedig alig húsz perc után eldőlni látszott a mérkőzés a bajnoki listavezető javára, hiszen előbb szabadrúgából Christophe Bahebeck talált be, majd Mevlut Erding volt eredményes. Tíz percre rá viszont egy büntető, illetve egy közeli lesipuskás lövés révén egyenlítettek a hazaiak, akik a fordulás után Brice Jovial góljával a továbbjutást is kicsikarták.