A legvégén bukott pontokat otthon a Real

Szerző: SHLétrehozva: 2012. március 18. 23:21
VIDEÓK! Váratlan, egyben sokkoló pillanatokkal ért véget a madridi hívek számára a Real-Málaga bajnoki. A La Liga 27. fordulójának vasárnap esti összecsapásán Karim Benzema fejesével a 92. percig vezettek a királyiak, ekkor jött Santi Cazorla és védhetetlen szabadrúgásgóljával a vendégek egy pontot elraboltak a Bernabéuból. A blancók előnye még így is nyolc pont a Barcelona előtt a tabella élén.

LA LIGA, 27. FORDULÓ:

REAL MADRID-MÁLAGA  1-1 (1-0)

Madrid Bernabéu, vezette: Ayza Gámez.

REAL: Casillas - Lass, Sergio Ramos, Pepe, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira - Özil (Granero, 85.), Kaká (Callejón, 67.), Cristiano - Benzema (Higuaín, 86.). Vezetőedző: José Mourinho.

Kispad: Adán (kapus), Arbeloa, Carvalho, Granero, Sahin, Higuaín, Callejón.

MÁLAGA: Willy Caballero - Sergio Sánchez, Weligton, Mathijsen, Monreal - Demichelis, Camacho - Joaquín (Fernández, 72.), Isco (Eliseu, 58.), Cazorla - Rondón (Van Nistelrooy, 58.). Vezetőedző: Manuel Pellegrini.

Kispad: Kameni (kapus), Eliseu, Gámez, Maresca, Duda, Van Nistelrooy, Fernández.

Gólszerző: Benzema (35.), ill. Cazorla (92.)

Sárga lap: Khedira (62.), Pepe (87.), ill. Sergio Sánchez (54.)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS:

94. Vége a meccsnek! Sokkoló döntetlen a Bernabéuban! 1-1!

92. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Cazorla balról, 25 méterről mesterien csavarta a szabadrúgást a bal felsőbe. A végén egyenlített a Málaga! 1-1!

Három perc a ráadás.

87. Pepe-sárga.

86. Real-csere: Higuaín be, Benzema le.

85. Real-csere: Granero be, Özil le.

83. Khedira csapta rá a tizenhatos előteréből, de a kapus kibokszolta a labdát.

73. Ronaldo vágta az oldalhálóba 7 méterről, balról a labdát.

72. Málaga-csere: Fernández be, Joaquín le.

70. Úúúú! Benzema 6 méterről mellé tudta rúgni a labdát.

69. Úúú! Callejón fejelt 7 méterről mellé!

67. Real-csere: Callejón be, Kaká le.

62. Khedira-sárga. Eliseunak lépett oda.

60. Úúúúú! Ronaldo belsőzött kapura balról, 12 méterről, de Caballero nagyot vetődve fölétornázta a labdát.

58. Málaga-csere, de vastaps a Bernabéuban: a kmorábbi madridi kedvenc Van Nistelrooy be, Rondón le, illetve Eliseu be, Isco le.

54. Sergio Sánchez-sárga.

51. Benzema lőhetett volna újabb gólt, egyedül ment kapura, de beérték, és az egyik védő a kapus segítségével elhárította a veszélyt.

46. Folytatják.

45+2. Vége a félidőnek! Vezet a Real, de a Málagának is megvoltak a helyzetei. 1-0!

Egy perc a ráadás.

35. GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!! Vezet a Real! Ronaldo adott be balról ügyesen, Benzema hosszú érkezett, hogy aztán 4 méterről a kapuba bólintson. 1-0!

28. Úúúú! Benzema helyezett 8 méterről, balról, kissé kisodródott helyzetből nem sokkal a hosszú alsó mellé.

Mindketten rendben vannak.

20. Ajjaj! Ronaldo csúszott véletlenül Weligton térdére - mindketten fájdalmas arccal maradtak a földön.

15. Úúúú! Isco lőtt a hosszú alsó mellé 9 méterről, balról. Nagy helyzet!

4. Úúúú! Rondón kapott remek labdát, majd 14 méterről, középről lőtt, de Casillas nagyot védett.

1. A vendégek kezdtek.

A Valencia 3-0-ra tudott nyerni Bilbaóban, a meccsen Roberto Soldado mesterhármast lőtt (41., 57., 85. - a harmadikat 11-esből).