A Bayern és a Schalke a legjobb 16-ban

Szerző: SHLétrehozva: 2013. szeptember 25. 23:20
A szünetben még reménykedhetett Hannover, sőt, Huszti Szabolcs akár ki is egyenlíthetett volna a második félidőben, de a végére helyreállt a rend, a címvédő Bayern München 4-1-gyel kiejtette a Hannovert a Német Kupában, a nyolcaddöntőbe jutásért rendezett szerda esti mérkőzésen, az Allianz Arenában. Szalai Ádám kezdett a Schalkéban, amely sima 3-1-gyel lépett tovább (G.: Farfán, Höwedes, Meyer) a harmadosztályú Darmstadt otthonában. Örülhetett a Freiburg, kiesett a Hertha.

A sorsolást vasárnap este rendezik.

A Bayern összeállítása: Neuer - Rafinha, Van Buyten, Dante, Contento (Kirchhoff, 82.) - Lahm - T. Müller, Schweinsteiger (Alaba 68.), Kroos, Shaqiri - Pizarro (Ribéry, 62.).

G.: Müller (17., 64.), Pizarro (37.), Ribéry (78.), ill. Ya Konan (37.)

Német Kupa, végeredmények (fontosabb meccsek): Bayern München-Hannover 4-1, Darmstadt-Schalke 1-3, Kaiserslautern-Hertha 3-1, Freiburg-Stuttgart 2-1.