KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "MIAMI"
Oroszország kontra Fehéroroszország 2011. április 1. 08:50 Az orosz Marija Sarapova és a fehérorosz Viktorija Azarenka játssza a 4,5 millió dollár összdíjazású miami WTA-torna döntőjét, derült rá fény az éjszaka leple alatt.

Hová tűntek a harmadik szettek? 2011. március 24. 21:05 Egyik mérkőzésen sem volt szükség harmadik szettre a miami női tenisztornán a magyar idő szerinti csütörtöki játéknapon, este kilencig bezárólag. A világelső Caroline Wozniacki kis híján megszakította a sorozatot, de a második játszmát is behúzta 7:5-tel.

Megmentette Szávay a magyarok becsületét 2011. március 23. 23:03 A három magyar közül Szávay Ágnes egyedüliként vívta ki a továbbjutást a miami WTA-torna első fordulójában. Legmagasabban jegyzett teniszezőnk fordulatos mérkőzésen, három szettben győzte le kínai ellenfelét majd’ kétórás csatában. A következő rivális Oroszországból érkezik.

11 milliárdos villát vett LeBron - fotók 2010. július 19. 11:38 Egy méregdrága, 49,5 millió dolláros (11 milliárd forintos) villát vásárolt a napfényes Floridában a két héttel ezelőtt döbbenetes átigazolás keretében a Clevelandből a Miami Heatbe szerződött LeBron James. Az NBA elmúlt két alapszakaszának legértékesebb játékosa (MVP) egy 1900 négyzetméteres lakásba költözött, amely nyolc hálószobával, tizenegy fürdőszobával, saját teniszpályával, edzőteremmel és óriási tengerparti úszómedencével rendelkezik.

Andy Roddick lett a király Miamiban! 2010. április 4. 21:26 2004 után ismét Andy Roddick nyerte meg a 3,6 millió dollár összdíjazású, keménypályás miami ATP-tornát, miután 1 óra 43 perc alatt 7:5, 6:4-re legyőzte a tornán remeklő és meglepetést meglepetésre halmozó német Tomas Berdychet. Győzelmével 605 500 dollárt kapott Roddick.

Lemosták a pályáról Venust Miamiban 2010. április 3. 20:16 Kim Clijstersnek egy óra sem kellett ahhoz, hogy 6:2, 6:1-re legyőzze a Miamiban, azaz hazai pályán szereplő Venus Williamset a 4,5 millió dollár összdíjazású WTA-tornán. A belga teniszező hétfőtől ismét top10-es játékos lesz, tavaly júliusi visszatérése után először.

Rafa Nadalt kibombázták Miamiból! 2010. április 2. 21:27 Andy Roddick tizenöt ászt ütve, két óra hét perc alatt verte meg 4:6, 6:3, 6:3-ra Rafael Nadalt a miami ATP-torna elődöntőjében. Érdekes, de a spanyol a két héttel ezelőtti Indian Wells-i viadalon is éppen a döntő kapujában bukott el. Roddick viszont ismét bravúrt vitt véghez, az idény legeredményesebb férfi teniszezője sorozatban második ezres versenyén került a fináléba.

Rémgyenge házirangadó Miamiban 2010. április 2. 09:41 A belga Kim Clijsters három szettben, mérsékelten színvonalas (mondhatni gyatra színvonalú) mérkőzésen legyőzte honfitársát, Justine Henint a miami WTA-torna elődöntőjében. Ellenfele Venus Williams lesz a döntőben.

Rövidesen véget érhet Nadal böjtje 2010. április 1. 09:44 Rafael Nadal a Jo-Wilfried Tsonga elleni mérkőzésre is átmentette kiváló formáját, és 6:3, 6:2-re elnáspángolta francia ellenfelét a miami ATP-torna negyeddöntőjében. Az egykori világelső elégedetten nyilatkozott saját teljesítményéről.