KAPCSOLÓDÓ CIKKEK - "ZESTAFONI"
Nem bírt a grúzokkal a Sturm 2011. július 26. 21:15 Az előző körben a Videotont búcsúztató osztrák Sturm Graz 1-1-es döntetlent ért el a grúz Zesztafoni otthonában a labdarúgó Bajnokok Ligája-selejtező 3. fordulójának első, keddi mérkőzésén. A vendégeknél ezúttal nem kapott játéklehetőséget Szabics Imre. A győztes Genkben Tőzsér Dániel és Köteles László is végigjátszotta a mérkőzést, előbbi büntetőt harcolt ki. A Rangers és a Dinamo közel került a kieséshez.

A Győr az UEFA-kupa kapujába lépett 2008. július 31. 16:53 A Győri ETO FC együttese 2-1-es győzelmet ért el idegenben az FC Zestafoni otthonában, így összesítésben 3-2-vel lépett tovább az UEFA-kupa első selejtezőköréből. Egervári Sándor csapata Jäkl Antal fejesgóljával egyenlített a meccsen, majd Kovács I. Zoltán előkészítése után Pákolicz Dávid lőtte tovább a magyarokat.

UEFA-kupa: a Győr továbbjutott a második körbe Grúziában 2008. július 31. 16:52 A Győri ETO FC együttese 2-1-es győzelmet ért el idegenben az FC Zestafoni otthonában, így összesítésben 3-2-vel lépett tovább az UEFA-kupa első selejtezőköréből. Egervári Sándor csapata Jäkl Antal és Pákolicz Dávid góljával harcolta ki a sikert.

Döntetlenezett az ETO a grúzokkal 2008. július 17. 21:59 Az UEFA-kupa első selejtezőkörének első mérkőzésén 1-1-es döntetlent játszott hazai pályán a Győri ETO FC a grúz FC Zestafoni ellen. Egy hajtós, küzdelmes mérkőzésen a 45. percben szerzett vezetést a vendég együttes, majd a szünet után az 55. percben Koltai révén egyenlíteni tudtak a zöld-fehérek.

Csak 1-1-re volt képes a Győri ETO 2008. július 17. 21:42 Nem sikerült kihasználnia a hazai pálya előnyét a Győr futballcsapatának, amely mindössze 1-1-es döntetlent ért el a grúz Zestafoni ellenében az UEFA-kupa első selejtezőkörének "odavágóján". Az első félidő hosszabbításában Nikolov Balázs öngóljával a vendégek szereztek vezetést, az 55. percben azonban Böőr Zoltán kiegyenlítette a hátrányt. Az iksz igazságosnak mondható, a visszavágóra két hét múlva kerül sor Grúziában. Bővebben hamarosan...

UEFA-kupa: a Győr és a Debrecen mérkőzéseinek időpontjai 2008. július 10. 16:51 A Győri ETO FC és a DVSC-TEVA egyaránt július 17-én játssza első mérkőzését a labdarúgó UEFA-kupa selejtező első körében, míg a visszavágókra július 31-én kerül sor.